Main Menu

Naši mali vežbači

Started by stacka, August 10, 2010, 03:12:04 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

cecab

;)  :kiss1:
danas sam bas gledala na netu neke segmente iz "Lako do prvog koraka" i zakljucila da smo zadovoljavajuci :D Mislim da cu kupiti taj dvd! Vredi, je l' da?
Mamina Dupeglavka :) 24.02.2007.
Mamin Dupeglavac :) 24.11.2010.

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Iva

Danas smo bili na prvoj kontroli i dr je potvrdila ono sto sam i sumnjala, a to je da je Srna hipertonicna. Cak se izvija povremeno. Sve ostalo je ok, mada ce to fizijatar da potvrdi.

E sad, Ines smo vodili i jos uvek vodimo u onu drugu ustanovu "Zavod za rehabilitaciju dr M. Zotovic" i zvala danas da zakazem i ladno me zena otkaci, kao nista pre jula.  :o I ladno mi spusti slusalicu. Nit` mi je zakazala nit` mi je rekla kada da zovem.  :crazy:  Sta da radim? Da li da jurim nesto privatno ili da cekam juli? Ja bih sto pre na vezbe, da se resimo problema.
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

emge

Mi smo Martu vodili u zavod za cerebralnu i meni su tamo super. Zovi njih, oni u imenu imaju "razvojnu neurologiju" i super su.

Iva

Ajde probacu da ih zovem, nadam se da ce oni imati termina u skorije vreme. 

Emge, Janavi da li znate broj na koji mogu da zakazem pregled?  :flower:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

disco2000

Prvi pregled se ne zakazuje... svakako zovi i proveri. Uput vazi 6 meseci.
U kom se porodilistu rodila Srna?

Iva

I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

disco2000

Onda mozete utorkom, cini mi se, ujutru, na pregled kod Dr iz Sokobanjske koja tu pregleda decu rodjenju u Frontu i po potrebi salje kod fizijatra u Sokobanjsku...
Zovi Front i proveri.
Ne treba uput, nista, samo otpusna lista.

disco2000

Proverila sam, utorkom, Dr Jekic... od 9, cini mi se... tako je bilo prosle godine u ovo vreme.

Iva

Hvala ti Marty, bas cu da proverim, to je mozda i najbolja varijanta.  :clap:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

disco2000

A u Spec. bolnici u Sokobanjskoj se ne zakazuje. Odes sa uputom rano ujutru.

Kafica

Da, Jekićka je u Frontu svakog utorka od 9h. Ona nam je dr i utorkom ne uspevam da je uhavatim.
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile: