Anatomski ulozak za cipele

Started by Ceca, October 22, 2009, 10:18:47 AM

Previous topic - Next topic

veki

ti ulosci se premestaju u svaku obucu
moze i u patofnu i u zimsku cipelu i u patiku

linga

Kao sto Veki kaze, moze da se prebacuje

Ceca

Jao, kakvi fensi modeli u ovoj Uni  :lol:
Dusan 05.08.2005.

veki

Ja pokazala A, ova mi rekla to je za dadu, nemaju za mene :rofl:

zato sve odlazemo trazimo drugu varijantu

AnaK

Janko 23.7.2002.

Beatrix Kiddo

Distributeri

Uskoro: Oficijalni Ekovel distributer za Crnu Goru!


Ovo im pise od aprila mjeseca  :hm: Zbog tog uskoro nisam odvela Balsu i Varju da im uzmemo uloske kad smo bili u Bg.
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

anelore

Brza konsultacija - da li i dalje zdusno predlazete Ekovel ili ima i drugih iskustava?
Dobila sam preporuku za neke koje se prave na osnovu otiska stopala u peni + korekcija, Medifitmax je firma, nisam ranije nista cula o njima, pa da se raspitam.
Treba mi za Vidu, btw.

Tchi

ja sam probala, neko vreme je nosio i presla sam na klasicne ortopedske cipele, opsti utisak je ne bi ih preporucila


anelore

Tchi, jel' to govoris za Medifit ili za Ekovel?
Njoj nije niko preporucivao cipele, samo uloske + vezbe.

Tchi

Za ekovel, izvini nisam bila odredjena, lepa je to zamisao sto se zateze nedeljno i sto moze u svaku cipelu, ali u cipeli su nestabilni, oni su mnogo kraci nego sto je stopalo, ne znam zasto i mrdaju se unutra sto mi je skroz neprakticno. Osim toga dobro je da im cipela drzi i ojacan zglob kao ortopedske tako da nogu drze pravo, a ne kao sto je u nasem slucaju sa tendencijom na x tako da se pretpostavljam onda i misici formiraju skracuju ili duze sta ja znam sta da im i bez cipela nozice dobro stoje. Mi uzimamo u ortomedicalu imaju jako lepe modele i cipela i sandala, mislim lepe za ortopedske cipele, uglavnom one nisu lepe, sandale koristimo kao patofne u vrticu, a za leto cu mu verovatno uzeti neke patike za napolje, a unutra neka nosi te sandale da mu dam malo slobode


Margarita

tchi, koliko su cipelice u ortomedicalu?

Tchi

7 i nesto, ne mogu da se setim tacne cifre, ja uzimam dvoje da bi mu te sandalice bile kao patofne u vrticu pa daju 10% popusta


Margarita

bas ima lepih modela
mi smo uzimali u ortopediji una, u pocetku su bile ok, a posle im se promenio taj 'majstor' pa se 2 puta desilo da petra na pocetku nazuljaju, pa da idemo da ih prepravljaju :hm:
poslednje smo uzeli ovde
http://www.medifitmax.rs/ortopedski-ulosci-i-obuca/
skroz su ok, i lepo izgledaju
kod njih smo uzeli i uloske koje oni prave po meri, njih nosi u patikama i zimskim cipelama
sad bi trebalo opet na kontrolu da ga vodimo
poslednji put se dr. dvoumila da li da uzimamo uopste cipele, ili samo ulozak, jer se stanje popravilo
pa smo se odlucili da ipak uzmemo i i jedno i drugo, a na prolece da vidimo za dalje

anelore

E, super Mardz, mi smo bas dobili preporuku za taj Medifitmax, znaci mi da cujem da je iskustvo pozitivno.