Organizovana sportska aktivnost za najmladje

Started by disco2000, November 24, 2009, 04:10:14 PM

Previous topic - Next topic

janavi

Quote from: emge on November 25, 2009, 09:15:52 AM
Marti, oćeš na klizanje da ga vodiš, a Marti nisi dala rolere :burko:


ko ovde kome šta nije dao  :think: :rofl:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

emge


disco2000

#17
To je bilo pre sest meseci :)


Bazen je moj prvi izbor, medjutim, rekoh i u prvom postu, ne mogu to sada da izvedem, tek ne prolece, ovaj moj se protivi :wall:

disco2000

Provericu i sta nude na tom taekwondo-u, kako izgleda tening...Bitno je da primaju klince sa tri :)

emge

Taj tekvondo je super. Vodi ga kum od mog kolege :good:
On ima trojke, koje sada imaju oko 8 godina.
I one su krenule sa 3 da vježbaju :)

Saska

Meni se sve čini da su oni mali sa 3 godine da bilo šta organizovano vežbaju. Moji nisu išli ni na šta do škole, jedino na Sportiko u vrtiću i to je držala vaspitačica.

anelore

Emge- veruj mi, Sava je medju najpazljivijima na treningu, a u grupi ima dece od 3, 4, 5 godina. Jasno, ne moze uvek sve da uradi (tipa da odskakuce na jednoj nozi celu predvidjenu putanju), ali se jako trudi. Ja nisam verovala da neko moze da im tako drzi paznju i odrzava disciplinu dok nisam videla svojim ocima. Stavise, deca koja ometaju trening se udaljavaju sa treninga - jednog malog su tako 2-3 puta izveli, i sada je bas poslusan i pazljiv.
U svakom slucaju, moja preporuka je da se dodje na trening i pogleda kako to izgleda, pa onda donese odluka.

jel

I Vuki ide kod Galeta na taekwondo u istom terminu  :blink:
eto drustva
...
treninzi su odlicni za razvoj motorike, uopste akcenat nije bas na tom sportu, udarcima i dr. vec uopsteno vezbice za sve kroz najpre zagrevanje pa poligone i na kraju istezanje

Marty, ajd dodji nek dete proba  ;) par treninga nista ne gubis
vidis kako funkcionise
razvija se skroz disciplina i sportski duh  :)
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Finalina

MM ne vredi, rano je ... ili neces naci ili nece hteti, osim na kratko da vidi, sto takodje nije lose. Ne znam kakav je tip L, ali u pokusajima da svog mladjanog uglavim u neko interesovanje priznajem da su prilike mnogo losije za decake.

Hokej je ekstra, ali je obaveza jos veca, ako si spremna na to ( voznaj, jutarnji termini, vikend i sl )

Summerkin bazen je vec uveliko pohvaljen, pa mozda ipak da probas sa plivanjem ( znam neke malisane koji idu tamo, roditelji su im bas zadovoljni )

Mi smo jedva nekako sa 4 krenuli na tenis, uz sestru, a potom i odustali :D ( mislim na njega) .....da bi se opet vratili :rofl: .... i tako :lol:

Pogledaj gde ima judo, aikido i li neki slican sport, ume da im bude zanimljivo.

anelore

Quote from: jel on November 25, 2009, 10:34:39 PM
I Vuki ide kod Galeta na taekwondo u istom terminu  :blink:
eto drustva
...
treninzi su odlicni za razvoj motorike, uopste akcenat nije bas na tom sportu, udarcima i dr. vec uopsteno vezbice za sve kroz najpre zagrevanje pa poligone i na kraju istezanje

Marty, ajd dodji nek dete proba  ;) par treninga nista ne gubis
vidis kako funkcionise
razvija se skroz disciplina i sportski duh  :)
Onda je moguce da smo se videle dok sam jos setala Vidu u stomaku.
Sad Savu uglavnom dovodi deda.

Margarita

Pogledah sad cenovnik Pionira, klizanje sa instruktorom 10 casova - 7.800,00 :blink:

AnaK

Ja sam plaćala čas 10€ prošle zime. To shvatam kao jednokratni trošak. Školice su jeftinije.
Janko 23.7.2002.

Margarita

Meni manje deluje da platim cas 10 E, nego 10 casova 7.800. :lol:
I to sve puta 2.

Margarita

Nasla sam jos neke skolice klizanja, ali su mi od 3 termina nedeljno samo na 1 bih mogla da stignem :(
Cena je razumna, 12 termina 3.500 (3x nedeljno), ako idemo na 2 termina nedeljno 2.500, a za drugo dete popust 50%.

:crycry:

AnaK

Jao, znam. Ti termini su stvarno mahom prilagođeni osobama koje ne rade, ili baka/deda servisu  :crycry:
Janko 23.7.2002.