Kako ćemo voziti od 10. decembra

Started by AnaK, December 08, 2009, 09:28:43 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Još jedna varjanta sa lekarskim uverenjem  :crazy: MUP u Majke Jevrosime. Drugarici rekli da ne treba lekarsko, ako je dozvola izdata na 10 godina. Ona nosi naočare, i otišla da zameni dozvolu. Zamenili su joj, bez lekarskog, ali samo do isteka prethodne (2016.). Da je imala lekarsko dali bi joj na 10 godina.
Janko 23.7.2002.

Glitter

Na dozvoli sam sa naocaLima, dozvola je na 10 godina i pise napomena "nosenje korektivnih stakala"
Vazi do 2020.
Lekarsko ili ne?

AnaK

Ja bih bez lekarskog, da sam na tvom mestu. Ako ti se posreći, možda dobiješ na 10 godina, ipak. Ako ne, nije loše ni da izbegneš za zamenu 2024. kad ćemo opet navaliti svi koji sad menjamo  :crazy:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Ja cu do sledece godine imati UK dozvolu (sa srpskom mogu da vozim godinu dana posle moram da uzmem njihovu) pa se nesto mislim da li uopste da se cimam. Mislim ako moze onlajn bez lekarskog sto da ne, ako cu da se cimam po medicinama rada i citam slova sa naocarima sa kojima inace citam slova, nesto bi ih preskocila...da ne kazem bojktovala do isteka tekuce.



Sto se tice stare lk xe pomenula pre mesec dana sam pitala u mup zemun i rece salterusa da vaze do isteka

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Glitter

Ne znam koja su pravila ali predpostavljam da moram

Lani

Sad upadam kao padobranac ali nije mi najjasnije a vidim da pominjete i to, rok je produžen ili ipak nije? Ili se još uvek ne zna?  :crazy:

maripoza

Jos uvek se ne zna sa sigurnoscu, ali je najavljeno da ce najverovatnije biti produzen. Kazu cak mozda i do isteka starih kod svakog pojedinca.
Plus,
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Ja ne zurim da menjam sve dok ne bude pod moranje.
Old enough to know better, but too young to care.

AnaK

Čula sam da u nekim MUPovima krupnim slovima piše: Rok je produžen i cena se neće menjati :lol:
Janko 23.7.2002.

Lani


Pepi

Podsetila me priča o promeni nayiva ulica...gledala sam pre neki potrosacki savetnik, nisam upratila pricu od pocetka, ali poenta je da ako vam se promeni naziv ulice,imate rok 15 dana da tu promenu prijavite u saobrćajnoj dozvoli. Ukoliko se utvrdi da to niste uradili kazna je od 6000 do 24000  :hm:
Pri tom, zakon ne nalaze rok za promenu tog podatka u lk i vozačkoj, samo u saobraćajnoj.