Ski kombinezon/skafander

Started by lakalut, January 27, 2010, 12:38:17 PM

Previous topic - Next topic

lakalut

Da li ste vidjale ovih dana decje skafandere, za uzrast cca 4-5 god?
U intersportu bilo za 2000din, ali vise nema....
Svaka info je dobrodosla, jer vremenska prognoza nagovestava gomilu snega :crazy:
L: april 2006.

J: septembar 2009.

Deda

Kod Kineza se 1300 i super su, bas im nista ne fali.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Saska

i na pijacama, max 1500 din, za toliko dana koliko ih nose, i više nego dobri.

emge

Vidjela ja juče u Merkatoru razne dječije, ne znam da li imaju baš taj broj.
A, imaš Intersport i u Rodi M, tamo su prije imali više brojeva nego u Merkatoru.

anelore

U Turbo Limacu, imali neke akcije i snizenja.
Mada moram reci i ovo - ja sam Savi jedan kupila prosle godine u Depou, mislim da je kineski, za 1500 dinara, koristi ga i ove godine i ja sam prezadovoljna. Nosi ga ne samo po snegu vec uvek kad je ispod 0, do vrtica i do engleskog, te je u tom smislu meni visestruko koristan, i isplativ.

Lani

Iva je ove godine dobila od babe, isto kineski.
Odličan je i sladak baš, zadovoljni smo.
Pogledajte kod Kineza.

Elanor

ovde nema vise nigde, kad nisam kupila u novembru :crycry:
a znala sam da treba, tako sam filipu prosle godine pocetkom februara kupovala polovno ski odelo na ebayu, pod parolom daj-sta-das, i to jedva, jer vise nigde nisam nasla nista ispod 50 eur. i ove godine ponovim istu gresku i sacekam januar (kao snizenja su) :wall:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Deda

U Jagodini ima kineska robna kuca (Peking  :lol:), , skafanderiod sorte i ski pantalone-predivne.
Nedina drugarica je 2 godine nosila skafnder i poklonila Andriji - i dalje je kao nov. I Nedi sam kupila- estra je 1300 dinara.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

lakalut

Nemam Kineze u blizini, muza saljem u kupovinu, a njega nema sanse da navedem u kineski TC. : Nisam bila sigurna da li postoji Intersport u Rodicu, hvala Emge. A kad pomenu Merkator- mislis hipermarket? Turbo Limac je odlicna ideja :good:
L: april 2006.

J: septembar 2009.

emge

Ne, mislim isto na Intersport u Merkatoru :-[
Mada, možda ima i u hipermarketu tih kinsekih.

lakalut

Emge! MM bio prekjuce tamo i rece mi da imaju samo neki grozni sa Duskom Dugouskom :blink:
Mozda su dobili nove!!! :ces:
L: april 2006.

J: septembar 2009.

Sorciere

Quote from: Elanor on January 27, 2010, 01:14:02 PM
ovde nema vise nigde, kad nisam kupila u novembru :crycry:
a znala sam da treba, tako sam filipu prosle godine pocetkom februara kupovala polovno ski odelo na ebayu, pod parolom daj-sta-das, i to jedva, jer vise nigde nisam nasla nista ispod 50 eur. i ove godine ponovim istu gresku i sacekam januar (kao snizenja su) :wall:

Ovo tako razumem!  :)
Ubili smo se da nadjemo ski pantalone pocetkom januara...  :crazy:
Nina 23.04.2006.

stacka

Quote from: lakalut on January 27, 2010, 04:00:06 PM
Emge! MM bio prekjuce tamo i rece mi da imaju samo neki grozni sa Duskom Dugouskom :blink:
Mozda su dobili nove!!! :ces:

Aleksi smo u Intersportu kupili skafander krajem novembra, pocetkom decembra, ima Duska i Tasmanijskog djavola na sebi, ali je to toliko neprimetno da ja ne razumem sta tu moze da bude grozno. Evo, POGLEDAJ i sama ;)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani


Masha

Videla sam taj sa duskom, crveni, stvarno je ok.
Na buvljaku ima mnogo lepih, ako nece da se seta ima i u onom gornjem delu.