Main Menu

Fazoni & Fore

Started by Kafica, May 01, 2009, 11:04:45 PM

Previous topic - Next topic

Pepi

I ja zaboravljam da zapišem  :-[
Juče je zalajao neki pekinezer na nas, a on će : ovaj pas ima poMEREćaj ličnosti!

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Mirka

 :rofl: :rofl: :rofl:
Divan nam je Dasa   :girl_in_love:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Dacko

Juče šetamo i gledam neke tinejdžerke koliko su lepe, ali deluju onako malo stegnuto i nesigurno kako to već kod nekih pubertetlija biva, pa kažem kako bi bilo lepo da postoji neki kratkotrajni vremeplov, da odu samo na petnaest minuta u svoju četrdesetu godinu pa da se vrate i uvide koliko divno sad izgledaju. A moj sin će: Da, zamisli samo kad bi i žene od četrdesete tako skoknule do svoje osamdesete, malo bi drugačije razmišljale o sebi sada.   :bag: :spruce_up:

emge

Potpuno je u pravu, ali avaj...
Ja sad gčedam slike kad mi djeca imaju po godinu-dvije, mislila sam da sam debela, a ono to je bilo dosta manje kg nego sad  :crycry:
Ali prošlo ljeto sam bila na skoro toj kilaži i opet nisam bila skroz zadovoljna. :lol:

disco2000

Ja sam sebi vazda uvek svagda permanentno matora :lol:

Dacko

Polazi Boris u grad, zastaje kod ogledala da baci poslednji pogled na pomno razbarušen friz, i izjavljuje onako za sebe: E baš sam naočit mladić.  :lol:

disco2000

Naočit, naočit, jašta :girl_haha:

AnaK

Janko 23.7.2002.

stacka

Genijalan je :girl_haha: moj nisam sigurna da bi znao da upotrebi rec naocit, dobacio bi eventualno do smerek, ili frajer :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

moma


Pepi


Vila

Načitano dete, zna lepo da se izražava :girl_in_love:

Ovi moji više engleskih reči znaju nego srpskih, ubiću se s njima i nečitanjem :girl_cray:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Crvenkapica

Moj mali komšija Mika juče, dok sam pila kafu sa njegovom bakom, balansira na tabureu, onako potrbuške, bos. Pitam ga gde su mu čarape, a on će na to:

- Nemam pojma! Ali, ja sam zmija, a zmija nema čarape. :)