Main Menu

Regresiranje vrtica po br dece

Started by Masha, April 29, 2010, 10:47:48 AM

Previous topic - Next topic

Masha

Ranijih godina je ovo regresiranje bilo automatsko, ako imas dvoje dece odmah imas i popoust 20%.
Medjutim, izgleda da je sada potrebno podnositi citavu dokumentaciju kao kada trazis regres na osnovu prihoda.
Zanima me, da li su vam trazili u ovom poslednjem krugu predavanja zahteva za regres? Malo je reci da sam besna, jer placam punu cenu za trece dete, a stvarno ne vidim kakvu ulogu imaju prihodi i sve ostalo sto se trazi u ostvarivanju ovog popusta.
dakle, pitanje je za one koji nisu predavali za popust na osnovu primanja, vec samo na osnovu br dece.

Saska

#1
mi nikada nismo predavali za taj regres, jer nismo upadali ni u jednu kategoriju, a kad su uveli to 20% za drugo dete, Jova je već išao u školu.

Za treće je moja zaova nosila sva dokumenta kao i za regres na osnovu primanja i to još pre par godina.

edit: to je valjda zato što plaćaš pola od onoga što bi inače plaćala da nije treće dete, ali pošto vi plaćate pola od max, stvarno nema logike da donosite svu dokumentaciju (ali ko je kad birokratiji našao logiku :crazy: )

Finalina

masho@ tako je, videla sam obavestenje u obdanistu (mi smo na istoj opstini) gde se napominje da je potrebno podnositi dokumentaciju bas kao kada se radi o primanjima

linga

Ja imam popust samo po osnovu toga sto ide njih dvoje i predavala sam sve papire. Jedino se nadam da je to jednokratno, i da necu morati 2 puta godisnje to da radim.

Deda

U Jagodini 3.dete ne placa nista mislim njegovi roditelji,nisam pomogla nego da vam kazem  :girl_blum:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Masha

Dedo, ovde se placa 50%. Pitam se samo da li ce mi obracunati dodatnih 20% na osnovu dvoje upisane dece.
Elem, zvala sam sekretarijat da ih pitam zasto podnosim dokumentaciju o prihodima kada na osnovu njih ne trazim regresiranje i dobila sam neverovatan odgovor  :rofl:
program ne podrzava tu opciju, vec da bi se islo dalje sa popunjavanjem osnova za trazenje regresianja mora da se popuni deo o prihodima.
leleeeeee :fool:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Saska

kaži im da popune da imaš 150.000 din platu i da te ne zavlače više  :)

emge

Pa reci im da izmisle primanja :lol:

Ili da pozovu programera da im to ispravi :)

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Masha

Quote from: emge on April 29, 2010, 01:54:46 PM
Pa reci im da izmisle primanja :lol:

Ili da pozovu programera da im to ispravi :)
rekla sam im :rofl:

janavi

jel si im rekla da možeš jednog da povedeš sa sobom :lol:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Masha


lakalut

Jao Masho :girl_haha:
Moja stara profesorka Francuskog bi na ovo rekla:  "Zemljo Indijo!" :wall:
L: april 2006.

J: septembar 2009.

NenaS

I moja Kika nije placala obdaniste kao trece dete, tj. mi za nju, a ima prava i na besplatnu uzinu u skoli, to je valjda odluka na nivou opstine..
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.