Main Menu

Regresiranje vrtica po br dece

Started by Masha, April 29, 2010, 10:47:48 AM

Previous topic - Next topic

janavi

Quote from: Masha on April 29, 2010, 01:51:19 PM
Dedo, ovde se placa 50%. Pitam se samo da li ce mi obracunati dodatnih 20% na osnovu dvoje upisane dece.
Elem, zvala sam sekretarijat da ih pitam zasto podnosim dokumentaciju o prihodima kada na osnovu njih ne trazim regresiranje i dobila sam neverovatan odgovor  :rofl:
program ne podrzava tu opciju, vec da bi se islo dalje sa popunjavanjem osnova za trazenje regresianja mora da se popuni deo o prihodima.
leleeeeee :fool:
ja ću izgleda sad morati to isto
iako je regresiranje po osnovu smetnji u razvoju, i nema blage veze sa prihodima

staviću ih u novine ako to do sad nisu popravili...
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Pa nek izlupaju neki iznos, ako je već ionako pro forme :krsti:
Janko 23.7.2002.

Glitter

meni su danas za vrtic sracunali bruto primanja  :fool:

Glitter


janavi

poslala pitanje preko sajta Sekretarijatu za dečju zaštitu, i PU 11. april
ujutru idem u računovodstvo da vidim šta pametno imaju da mi kažu
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Saska

Iz Sekretarijata odgovaraju na pitanja mejlom, ja pitala nešto par puta. Samo im treba par dana.

janavi

nije problem, imam ja vremena do kraja avgusta
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

prevodilica

Dvp - da li da se nadam da ce nam retroaktivno smanjiti cenu za april, maj, jun otkad obijica idu? posto tek sad predajemo papire?


janavi

Quote from: Saska on July 04, 2011, 05:39:31 PM
Iz Sekretarijata odgovaraju na pitanja mejlom, ja pitala nešto par puta. Samo im treba par dana.
zvala me ljubazna gospođa iz sekretarijata za dečju zaštitu, rekli da PU pravi zbrku nepotrebno, onaj formular uopšte nije za nas
sve je kao i ranijih godina, trebaju samo dva papira, od kojih jedan daje PU, a drugi donosim ja

takođe je rekla da će mi odgovoriti i pismeno, ali je htela da proveri prema broju rešenja :)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Janko 23.7.2002.

Summer

Lepo :)

A kad smo kod neverovatnih odgovora - mi predavali molbu za prebacivanje iz jednog vrtica u drugi, za Saru, u okviru iste PU, sad kad je bio konkurs. I traze mi opet M4, iako sam predala u septembru. Ja zovem i kazem kako nista novo nece videti, jer M4 za proslu godinu nije proknjizen, a ja radim od 1. novembra u ovoj firmi. Posle celog razgovora, ona kaze - pa dobro, vi napisite da radite neprijavljeni  :rofl: :rofl: :rofl:


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

janavi

Quote from: interpreter on July 04, 2011, 06:06:44 PM
Dvp - da li da se nadam da ce nam retroaktivno smanjiti cenu za april, maj, jun otkad obijica idu? posto tek sad predajemo papire?
mislim da ovo daje odgovor na tvoje pitanje
http://vrtic.11april-nbgd.edu.rs/qobavestenjeoregresiranju

QuoteПраво на регресирање признаје се од првог дана наредног месеца по поднетом захтеву.

meni stigao pismeni odgovor iz Sekretarijata, a na sajtu PU se u međuvremenu pojavilo obaveštenje sa prethodnog linka, u kom se ne pominju deca u razvojnim grupama
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Mirka

Ovo tema mi je bila najbliža nepromašena  :), da ne otvaram novu.

Todor je već četiri godine u vrtiću i plaćamo 6000 mesečno.
Danas zateknem obaveštenje na vratima - obnova ugovora, nova cena, svi će plaćati 2400 dinara.
Obradujem se, šta ću
Valjda se neće predomisliti  :)
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

senka

što znači da su ti nepravedno propisali tu veliku cifru i da imaš pravo na povraćaj novca, tako beše?  :think:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Glitter

Quote from: senka on April 02, 2015, 08:21:50 PM
što znači da su ti nepravedno propisali tu veliku cifru i da imaš pravo na povraćaj novca, tako beše?  :think:
i ja sam ovo citala negde