kako ce nam deca provoditi letnji raspust/zimski

Started by Finalina, April 29, 2010, 02:09:02 PM

Previous topic - Next topic

aleks

mi cemo celo leto ovde. u julu ga cuva kuma nedelju dana, 2 nedelje se snalazimo kako znamo... posle avgust i septembar ja. imaju raspust 9 nedelja  :hm: ali bicu mnooogo trudna pa nam nema mrdanja.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Unabebili

#31
pogresno mesto za post  :lol:
tako je kad otvorim zilion prozora :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

rafa

Nismo jos sasvim odlucili.
Cim se raspuste doci ce nam najbolji drugari iz Grcke (oni kod kojih smo bili za Uskrs, moj zet  :rofl: i sestra mu) na jedno dve nedelje. Malo bazen, malo obdaniste i izleti preko nedelje, petak popodne - ponedeljak ujutru more, svaki vikend.
Sredinom jula bi ih ja dovela u Srbiju, bila sa njima par dana a onda se spremam na prvi pokusaj da ih ostavim sa babom i dedom  :nokti2: desetak dana na placu. mm ce tad stici, otisla bih sa njim na kratko putovanje solo  :girl_in_love: (nemam pojma gde, neka Istra, Italija mozda, negde gde nije daleko vratiti se autom u roku od jednog dana ako nesto krene po zlu  :fool:). A onda sa decom negde, verovatno opet Grcka, malo sa mojom sestrom, malo da izobilazimo prijatelje po raznim grckim destinacijama.  :turpija:
Ono sto smo se dogovorili je da se ove godine vracamo ranije na Kipar, oko 16-18 avgusta, i da budemo desetak dana i ovde na moru sa decom.

Full program, ako uspe.  :crazy:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Finalina

objavljen je program aktivnosti tokom letnjeg raspusta koje finasira Grad Beograd http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=2024 i poveliki spiskovi nalaze se medju korisnim linkovima ( sa desne strane )

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

jel

jao ja ovaj put bez mm na more sa klincima tj on mora da radi
pa ce biti na pocetku i na kraju
a izmedju :nokti: trebace mi citava vojska da ga zamenim
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Lani

 :nokti2:

Ja samo kad pomislim koliko mi pinkli i skalamerija nosimo na plažu uhvati me nervoza. A ti još za dvoje dece.

Deda

Za sebe bih se plasila (pomalo doduse  :turpija:) a za jel-zenu zmaja...nix  :rofl1:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

jel

kako ste super  :bighug:

samo mi nikako nije jasno zasto ne skidam kilazu ??  :lol:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

disco2000


Maki

Mi jos nemamo pojma.Finansije su nam katastrofalne tako da cemo neko ozbiljnije letovanje(citaj more) propustiti.Ja se i dalje potajno nadam da cemo nekako uspeti da sakupimo neku kintu i odemo negde da se brcnemo,ali tesko.Videcemo za nesto drugo,neki produzeni vikend negde u Srbiji.
A u Beogradu cemo ici na sve i svuda gde mozemo sa bebcem.
 

jel

jao bebice  :dance1: pa to i jeste iganjac
pa kadica pa brckanje
:bighug:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

kalimero

Bata ide sa vrticem na Taru, pa sa bm u selo, pa sa mojim ćaletom na more kod njegove sestre.....
ja ne mrdam iz grada.... opet sam "drug požarni" tokom kolektivnog odmora....čuvam godišnji za Batin početak škole.....a i pare.....
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

NenaS

Kraj jula - Bovan, kraj avgusta Bugarska (samo da se nesto ne izjalovi :pljucka:)...Izmedju toga bazen i gomila klinaca u ulici...
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Deda

Quote from: NenaS on May 08, 2010, 01:27:06 AM
Kraj jula - Bovan, kraj avgusta Bugarska (samo da se nesto ne izjalovi :pljucka:)...Izmedju toga bazen i gomila klinaca u ulici...
Super zvuci  :love32:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006