Da li su vam deca učlanjena u biblioteku?

Started by sanjalica, May 03, 2009, 03:04:43 PM

Previous topic - Next topic

sanjalica

F sam učlanila prošle godine i redovno odlazimo,
njemu se jako dopada, dugo bira knjige,
a dešava se da ih ponekad ja vraćam,
tada mi naruči da uzmem nešto što je video prethodnih puta.

Disney izdanje Pinokia mu je omiljeno,
uzme je svaki put kada je ugleda  :rofl:
te smo je do sada pozajmljivali jedno 5-6 puta.

Od kada je učlanjen u biblioteku slabije mu kupujemo knjige,
mada, već smo u deficitu sa prostorom za njih.





Nikola 14.11.2001.
Jovana 21.10.1997.


Dusica

David jeste, u onu na Trgu Nikole Pasica. Bili smo mozda dva puta, a on sa vrticem vise puta u nekim radionicama koje se odrzavaju tamo.



AnaK

Janko jeste. I neko vreme je to baš lepo funkcionisalo - uzimali smo knjigu svake subote (tada idemo u biblioteku na šah), kod kuće čitali, pa vraćali, ili zadržavali duže, ili kupovali ako mu se baš mnogo dopadne. Međutim, već neko vreme nema baš želju da čitamo, a i kad je dobije obično odabere neki strip (Mikijev zabavnik ili Tom & Džeri) ili neku od omiljenih knjiga iz ranijeg detinjstva.
Janko 23.7.2002.

Glitter

#3
malac nije, jos uvek smo u fazi da ljubav prema knjigama i vidimo na polici stalno
al sam ga srocila
hocu reci kupujemo i citamo da zavoli, a onda cemo poceti da pozajmljujemo, citamo i vracamo :innocent:

Gizmolina

Upisani smo od prosle godine.
Meni se svidja sto vodi racuna o tome kad treba da
vrati knjigu  ;D
Njoj se svidja da nagadja ko je sve to prije nje citao.
________________
Why oh why didn't I take the BLUE pill?
________________
Mihaela 1.7.2002.
Nina 20.1.2009.

Deda

Uclanjena je Neda...(molim te, molim te, i Lea i Sofija i Iva su uclanjene, molim te mama, a mene nervira ka nesto radi zbog drugih pa makar  i bibl.bila u pitanju).
Uzmemo 3 knjige , onda Andrija place nece da vrati svoju...
:-[ Ponekad uzmem za mene  neku decju knjigu, G.Stojkovica obozavam...
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici

Učlanjena je Sofija ali smo uzimali samo lektiru.Imamo puno knjiga kod kuće, mada u poslednje vreme ne čitamo puno.A ona sama da čita jako retko poželi.


Beatrix Kiddo

Nismo se jos uclanjivali...
Planiram da uclanim Balsu kad nauci da cita  :)
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Margarita

Prosle godine su bili obojica preko vrtica.
Ove godine samo mladje dete. Biblioteka izgleda bas zanimljivo .Ima mnnogo sarenih jastucica u obliku kuca, maca, zeka... Knjige za decu u sarenim korpama... Verovatno ga je to i privuklo.
Uziva da birka knjige.

monochrome

o da...od  prve godine :)
strastvena citacica+iznajmljujemo cd-e,dvd-e...trenutno obozavamo jacqueline wilson,a socijalna istorija je aktualna vazda.

martina

da, uclanjeni, redovno uzimaju knjige, a neredovno vracaju...

na mamu... ja sam posudila bila neke knjige pred porodjaj s njima, i zaboravila da vratim... poslije stigla kazna, mislila da platim i vratim knjige.... zaboravila i to...

i sad se samo sunjam oko bilblioteke, da me ne prepoznaju
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

gasha

mi smo svi uclanjeni, idemo porodicno i uzmemo dosta knjiga
svi volimo da citamo, i deca i ja , mm malo manje
najcesce citaju sami a ja  ima citam ponekad, onako vise druzenja i mazenja radi
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

maxic

Moji vise rabe skolsku nekgo "gradsku" biblioteku, uzimaju i vracaju manje vise redovno, inace ih prebeci senora Mayce.
U gradskoj smo clanovi svi, ali je koristimo uglavnom ljeti i nismo bas uredni u vracanju. Ja kanim pozajmljivati e knjige iz biblioteke, u toj varijanti sigurno ne bih imala kazni.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

NenaS

#13
Učlanjeni. Nadam se da smo makar delićem ljubavi prema čitanju uspeli i momke da "zarazimo". Čitaju ono što je njima zanimljivo, naravno. Jasenko najmanje, on je u fazi kad ga mrzi i lektiru da pročita.  :crazy:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Elanor

maxic, potpuna sam neznalica :-[, ali kako se pozajmljuju e-knjige?
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.