Main Menu

Mladeži

Started by AnaK, December 24, 2015, 12:18:41 AM

Previous topic - Next topic

Mirka

Ima neki na slepoočnici, on mi najviše ide na živce
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Mirka

Quote from: Glitter on December 24, 2015, 06:43:32 PM
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Hvala  :kiss1:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Glitter

ne znam za njega, verovatno je usko specijalizovan, Drasko je opsti hirurg

Mirka

on je dermatovenerolog
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

vrana

hvala, anak  :kiss1:

ja sam prosle zime imala bas frku oko jednog svog mladeza, i posle toga sam pocela vise da obracam paznju na njihove. s vremena na vreme, uzmem pa ih razgledam, nervira me sto kod vase nicu, cini mi se, ko pecurke. ima par i na licu. i jedan veliki na ledjima koji je nedavno i raskrvario toliko da smo jedva zaustavili krv. bas je bilo strasno, ali naravno na kraju se ispostavilo da je bezopasno.

sto se sunca i dece tice, ja tu vise uopste nisam pametna. ranije sam bas preterivala sa cuvanjem, znaci zasttni faktori, zastitna odela, sedenje u zatvorenom ili u debelom ladu od 10 do 17, sesirici na glavi itd. sad sam se prilicno opustila, mozda i previse. mi smo letos recimo bivali na plazi po ceo dan. sedimo u hladovini, ali deca su deca, izlete i na sunce, ulaze u vodu, ne mogu da kazem da sam bila nesto mnogo oprezna  :-[

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Beatrix Kiddo

Ja imam jedan za skidanje, benigni...
Mada imam par novih koje cu traziti da pogledaju tom prilokom...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

kalimero

 joj i ja sam puna mladeza i moram svako malo na pregled a sad dugo nisam bila.....  :nokti2:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Crvenkapica

Imam ih, više-manje, kao i ostali, ali s vremenom primećujem nove keratoze. To su radosti starenja.
Ipak, nemam neke ne znam kako velike, ali sam skoro dragog vodila da mu uklone dva, radiotalasima. Bogu hvala, sve je dobro prošlo, išli su i na histopatologiju, i sve je u redu. U suštini, kako lekari obično kažu, ne treba ih dirati dok su mirni, ali, ako predstavljaju problem, što pre-to bolje.