Saobraćajna tema - Zemun, tebra

Started by AnaK, May 05, 2009, 05:57:26 PM

Previous topic - Next topic

Praslin




"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

janavi

prepričala sam ovu priču taksisti koji me vozi popodne, zemuncu ;)
kaže mi on, da je to gde je bila Industrija obuće, sad neki privatnik sa jakim obezbeđenjem, i da mu nije ni malo čudno što je pešak koji se tu zadesio bio naoružan, tim pre što je uopšte ušao iza metalnih vrata, misli da je on jedan od likova iz obezbeđenja.
više mu je bilo čudno, i previše slučajno da je i lik iz vozila potegao pištolj

u svakom slučaju
:nokti: :nokti:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Meni je sad laknulo, iskreno. Dakle, imamo samo jednu budalu. Pešak - bodigard je meni pozitivac, i draže mi je da je obezbeđenje nego naoružan momak iz komšiluka. On je pištolj izvukao tek kao odgovor na pištolj, uz prilično 'smirujuć', a ne provokativan uzvik (Nećeš valjda da pucaš). Možda mu je procena bila dobra, možda bi bez toga majmun iz kola stvarno pucao na njega.
Janko 23.7.2002.

Lani

Da, ali tako mahanje pištoljem na vrlo prometnom i javnom mestu... Kakvi god da su razlozi... 

AnaK

Ne znam, sve je bilo nadrealno. I u konačnom se sve dobro završilo.  :nokti:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Morala sam da dignem temu, stvarno...

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/kurir-tv-ono-kad-iseces-pesaka-u-zemunu-zaleteo-se-sajlom-na-njih-pa-ostao-bez-soferke-clanak-2319561

Na samom početku obratite pažnju levo, u pozadini, ko bije momka u zelenoj majici, posle nećete imati dilemu.
Janko 23.7.2002.

emge


AnaK

Fali početak događaja, on je prepričan u tekstu.
Janko 23.7.2002.

emge

Ko je momak u zelenoj majici? suvozač od ovog iz Alfe?
Vidim da biju i musko i žensko, ako je to trebalo da vidim na početku. A nije mi jasan ovaj što je okretao auto, što nije odmah otišao dalje...

AnaK

Da, taj u zelenoj majci je drugar. Pa izašao da se bije, sa sajlom, vidiš da je prgav, x puta je krenuo u kola pa se vratio  :fool:
Janko 23.7.2002.

emge


AnaK

Mora da je to :lol:
Sama ideja da izađeš, pošto si ih isekao, da s drugarom biješ momka s devojkom je baš onako, mačo. :hm:
Janko 23.7.2002.

emge

a i imao je sajlu :) pa bi je sad nazad, a i kola mu je dirao... joj živote... ko zna da se nisu poubijali od juna na ovamo :crazy: