Main Menu

Like A Bike

Started by disco2000, October 03, 2010, 03:48:34 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

Jeste li videli ovo?
http://likeabike.rs/
Kako vam se cini? :think:
Meni izgleda kao odlicna stvar :good:

AnaK

I ja mislim da je odlična. Saznala sam za to kad je Janko prerastao, pa sam imala svađu sa mužem jer sam htela da skidam pedale na običnom, a on je bio protiv. Da mi je ova pamet, ne bih ga mnogo pitala  :turpija:
Janko 23.7.2002.

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Summer

Super, nisam znala da su se i kod nas pojavili. Vec sam pominjala na Tricama da je David odusevljen, posto je vozio kod moje drugarice par puta, njen sin dobio iz Nemacke.

Nesto ne vidim cene na sajtu. Ima li ih?


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Flyingman-Junior

Bio sam nasao na kekom sajtu nacrte kako se pravi i bilo mi je super. Skinuo sam bio i shemu krojenja al sad ne mogu da nadjem nigde.  :wall:

Finalina


emge

Ja znam za ovo odavno, ali kod nas je bio preskup. A, Marta je već imala pravi bajs. Sad se mislim da ga možda ipak kupimo, ne znam koje su cijene sada?

Elanor

ja planiram da uzmem neki polovni, pre filipu nego mileni (iako bi mozda i njoj trebao :ces:).
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

maxic

Izgleda super!!!  Vidjala sam modele koji su obican bicikl, samo predvidjeno da se pedale skidaju i stavljaju lako. Djeluje mi kao bolja investicija.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Ivanjuška

meni je to super
bas smo videli juce jednog malog u topciderskom parku, vozi ko sumaher, super stvar

mm se cudom cudio  :girl_haha:

moja je inace potpuno nezainteresovana i za ovaj sa pomocnim tockovima, te tesko joj da okrece, te kad okrene onda gleda okolo a ne ispred sebe, seta volan, meni popuste zivci, tako da sam trenutno batalila dok se vise ne zainteresuje(ako taj dan dodje)

janavi

ja sam izgleda jedina kojoj je ovo suluda ideja :lol:
(otprilike kao onaj chairless :girl_haha:)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

makinamama

Definitivno najbolja stvar za mališane.Podiže samopouzdanje u visine, pretvara malog dečaka u brzog drugara za šetnju. Imamo ga od letos, kupili smo u hr, nije firma like a bike ali su prave gume što je najibitnije. Uvek je na njemu, bukvalno je srastao sa njim, svuda po gradu pičimo sto na sat  :dance1:
Marko mali makaron

disco2000

Moze i na Adi da se iznajmi :)

irma

dvoumimo se- pravi bike ili ovaj like a bike? i da li neko zna koliko kosta ovaj like a bike?


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

gasha

ja sam u Budimpesti videla puno deca sa istim, izgledaju super,
ali nisam vidjala po nasim radnjama
bas cu Duletu da dam da proba na Adi
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.