Main Menu

Like A Bike

Started by disco2000, October 03, 2010, 03:48:34 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

bicikl je oko 3500 dinara, mi smo ga kupili malcu kad je imao skoro 3 godie. Prvo se gurao nogama sa sve pomocnim tockovima, pa je poceo da vrti pedale i pre nekog vremena smo pomocne tockove skinuli...
Ja iskreno ne bih nikad kupila to cudo bez pedala, ali smo bili dovoljno uzaludni za trotinet  :lol:

maxic

Ima da se kupi bicikl sa koga se jednostavno skidaju pedale, a kad ih vratis vozi se kao regularan.
Osim toga, mogu klinci i sa pedalama da nauce da voze , s pomocnim i bez, samo treba da voze cesto , u kontinuitetu.

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Mirka

Quote from: emge on July 31, 2011, 11:42:12 AM
Mirka mi smo imali nešto slično iz Uradi sam, ali bilo je grozno nestabilno i plastično. Sreća pa je bilo baš jeftino.
Ma ovo je mm doneo Todoru iz Češke. Jeste plastično, ali nije tako nestabilno. Odgurkuje se i sav je važan jer i on vozi k'o i bata. Na proleće ga čeka Kostina bicikla sa pomoćnim točkovima, a posle ćemo već videti.
Meni je ovaj Like a bike vrlo simpatičan, ali mi se čini da je prilično skup ako se kupuje samo da bi dete steklo osećaj ravnoteže i naučilo da vozi pravi bicikl.
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

irma

Quote from: vrana on July 30, 2011, 05:16:10 PM
Irma, jeste zadovolni ovim koji ste kupili u Aksi?
vratili ga  :-[  :rofl: simpa je skroz, ali, iako pise da je za uzrast do 5 godina, mi procenili da njoj ipak ne odgovara... doduse, ona jeste visoka, ljubi je majka  :love32:
uzeli smo ovaj http://shop.aksa.rs/katalog/planet-bike-bicikl-deciji-16-violet.html#



Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

Mirka

Bravo za kupovinu  :clap:
Čestitam i da ga vozite dugo i uspešno  :kiss1:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

irma



Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

irma

evo naseg bajsa  :clap:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

Mirka

Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Flyingman-Junior

Evo ga i nas Like a Bike

Ela



irma

flying, i ovo nisu gumeni tockovi? ili jesu?


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

Flyingman-Junior

Pa nisu gumeni u fazonu da se pumpaju, nekako mi deluje kao neka gumena pena, dosta tvrda ali na stisak se blago deformise.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Elanor

#43
filip je pre dva vikenda u parku probao like-a-bike i resili smo da mu uzmemo. nas je upravo ovakav


racunam da ce ga ove zime izvozati po stanu :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

irma

Elanor, to je isti onaj koji smo mi kupili... pa vratili  :) super je, samo je nasa cica visoka


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.