Main Menu

Hajde da se hvalimo :-)

Started by irma, May 10, 2009, 08:36:27 AM

Previous topic - Next topic

irma

...uspesima nase dece  :love32:

htela sam da se pohvalim na T & K (trice i kucine :) ), pa mi je sinulo da bi to mogla da bude nova tema... dakle, 'ajde da ovde podelimo uspehe i sve novotarije nasih klincova i klinceza  :love32: vi veci podelite sa nama petice u skoli, pobedu na nekom takmicenju, a mi manji cemo da se ponosimo prvim koracima, recima... ma jednostavno sve sto ta malena divna bica urade, a mi puknemo od ponosa i srece  :love32:

evo da otvorim sezonu hvaljenja  :D

moje dete (jos malko pa 17 meseci) je od prekjuce pocela da spaja reci u (prostu) recenicu  :clap: odavno "prica" i papagajise, ali je pre 2 dana prvi put rekla "skinem kapu" i "bacim enenu" (pelenu)  :love32: :love32: :love32:
plus je juce bila na rodjendanu i potpuno briljirala! bila je ubedljivo najmladja, a uklopila se k'o velika :) trckarala za decom, bacala im loptice, spustala se niz tobogan  :love32:

izvol'te drage mame (i poneki tata)  :bighug:


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

Dawn

Super tema  :good:

Naša cica je juče prvi put potpuno sama zaspala u sobi  :tender:

Dada

Bravo za cice  :love32:
Jovan je najbolji iz ruskog i ukrajinskog jezika u odelenju. Obzirom da je ovdje isao u predskolsko pa kod nas u 2. razred pa onda ovdje u 3, da je medju najmladjima u odelenju i da uce nevjerovatno mnogo gramatike uspjeh je jos nevjerovatniji  :) Trenutno pise scenario za film pod radnim nazivom Gradski Tarzan  :lol:  a prije nekih mjesec dana nas je iznenadio odlicnim rep stihovima (na ruskom) o svjetskoj krizi  :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Beatrix Kiddo

Bravo za djevojcice i za Jovana!

Nas mali uspjeh je sto se Balsa pohvalio da mu je omiljeni predmet matematika.. A s obzirom na to da mu je do skoro omiljeni bio samo produzeni boravak, ovo je za mene veeliki uspjeh (i jos je popravio ocjene u drugom polugodistu, sad su sve petice   :clap:  )
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Oli


Tchi

divna tema, divna deca...ja cu da je izbegavam ionako preterujem koliko se hvalim sa mojom teglicom.........el znate da je sa mesec i po govorio rrrrr  :-[


Beatrix Kiddo

Quote from: Tchi on May 10, 2009, 11:07:03 AM
divna tema, divna deca...ja cu da je izbegavam ionako preterujem koliko se hvalim sa mojom teglicom.........el znate da je sa mesec i po govorio rrrrr  :-[
Ne pretjerujes  :kiss1:
Svaka od nas je prosla to radovanje - iako izgledaju kao sitnice, za bebe su to ogromni pomaci  :innocent:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Lani

Tchi  :rofl: :love32:
Bravo za sve drugare  :love32:

AnaK

 :love32: :love32: :love32:
Ja ću vam se hvaliti Jankovim fotografijama, samo da proberem i smanjim  :love32:
Janko 23.7.2002.

Deda

Ja trenutno nemam cime da se dicim, deca su mi mnogo nemirna i neposlusna, ali sam dosla da se upisem da pomislite drugacije... :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

zazolina

super je tema! jao i ja sam bila uzasno uzbudjena kada je prvi put spojio 2 reci! mada jedan prica a drugi nista.
e sada da se pohvalimo. bili smo danas u dunavskom parku i dusan je hranio labudove.prisao nam je jedan deka i rekao mu sta to radis? on ga je pogledao i rekao: abud lepi,dagi,voji dudan! aj a sam se istopila  :-[



NenaS

 :kiss1: Za svu nasu pametnu i  lepu decicu!
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Dusica

Ja da se pohvalim da je David uspavao brata pre neko vece. Stojim ispred vrata i slusam kako mu peva pesmicu na madjarskom koju ga je moja ex sveki naucila kad je imao godinu dana. Nisam verovala da se jos uvek seca :love32:



janavi

Ja da pohvalim V da me danas, kao i svih prethodnih dana tačno na vreme odvela do kupatila :innocent: :girl_in_love:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

irma

bravo za sve drugarke i drugare  :clap: :love32:


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.