Main Menu

Kisobran kolica

Started by Maki, June 13, 2011, 10:26:59 PM

Previous topic - Next topic

Maki

Zenske,da li neko ima na prodaju polovna kisobran kolica?Ona najprostija i najlaksa moguca.Trebala bi mi sad preko leta za Olgu,a glupo mi je da dajem 3000 dinara za dva,tri meseca.(a i nemam-stedimo za more)Za Sofiju nam nisu trebala,nemam od koga da pozajmim,pa da pokusam ovde.Sve jeftinije od toga bi mi znacilo.
Gledala sam na limundu,kupindu .....ali su tamo uglavnom sa nekim silnim dodacima,a nama to stvarno nije potrebno.
Saljite pp ako imate nesto.
Hvala.
 

Dawn


jel

do koliko kg su kisobran kolica?
tj koja je max tezina deteta
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Kafica

Quote from: jel on June 15, 2011, 11:45:55 PM
do koliko kg su kisobran kolica?
tj koja je max tezina deteta

Proizvođač obično piše 0-36 meseci, tj. do 20kg.
Ja sam Anu od 22kg vozila u onim Hauck skroz tankim i laganim, mislim da su predviđena do 15kg max. Sad, ne bih smela da se žalim da su pukla, ali nisu.
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Gost51

i mi smo dugo vozali obicna kisobran kolica no name
nasla okvir, nema platna
htjela da bar ica u njima sjedi na terasi
jer je jedan tocak otpadao, koliko se sjecam

Maki

Kolica stigla :dance1:
Predivna su!Dawn hvala opet(bas sam dosadna) :bighug:
Samo sam ja malko glupkasta i ne znam da ih sklopim. :crycry:Lepo sam ih otvorila i sad nemam pojma. :-[
Bojim se da ne sj...m nesto.
Odoh sutra u neku prodavnicu da mi pokazu.
 

AnaK

Jao, divno  :girl_in_love:

Maki, napiši model ako znaš da probamo da izguglamo neki snimkić  :love32:
Janko 23.7.2002.

Dawn

:bighug:

Taj model je Caddy.
Na ovom snimku je c6 model, ali se isto zatvara, otprilike na 2:30 na snimka.... samo se preklopi sa zadnje strane, skroz je jednostavno.

Chicco C6 Stroller

Gost51

jao ta caddy su sve hvalili bas

AnaK

Janko 23.7.2002.

Dawn


Maki

U zivotu mi ne bi palo na pamet da ima snimak na you tube-u.Hvala!!!
Kolica su stvarno odlicna-Olga je odusevljena.Ceo dan se voza u njima.I sto je najlepse,Sofija moze da je gura-ona velika nasa nije mogla.Samo meni vice da se sklonim i Sofiji-Tota,Tota tu,tu.I pokazuje na ruckice.Pis zivi.
 

Saska

Ljubav mala, kako voli sestru :love32:

Pepi

Da ne otvaram novu temu...da li je bolje da uzmem kišobran kolica koja imajuviše položaja,ili ona najobičnija?  :think: Nova ili polovna?

AnaK

Ja sam imala sa dva položaja, često je Janko spavao u šetnji, i nešto mi bilo žao da spava u potpuno sedećem položaju. Ta jednopoložajna su lakša, i to im je ključna prednost, ali pošto vi živite u kući, mislim da tebi to nije presudno.  :kiss1:
Janko 23.7.2002.