Main Menu

Kisobran kolica

Started by Maki, June 13, 2011, 10:26:59 PM

Previous topic - Next topic

Pepi

Da, nije mi bitna težina,ionako nam stoje u prizemlju u hodniku, samo da njemu bude udobnije  :)

Tchi

najbitnije ti je da su ti tockovi dobri, kod njih su manji nego na velikim kolicima i teze upravljivi posebno na losijem terenu...videla sam neka na solidnoj akciji u aksi, ali istice danas


Tchi

a sto uzimas kisobran ako ti nije bitna tezina i sklapanje?


Pepi

Nekako mi se čini da mu je prevruće u ovim koje imamo, pa sam umislila da će mu biti bolje u kišobran  :crazy:

AnaK

Neće, bar ne bitno, a ta su mu ubedljivo udobnija :)
Janko 23.7.2002.

Tchi

jedino neki peskiric da mu stavis


stacka

Meni zao sto nemamo kisobran kolica samo zbog planirane setnje po Solunu, ovako vec vidim da cemo 80% vremena Masu nositi na smenu :girl_sigh:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

emge

Mi nemamo kišobran, imamo samo onaj pliko p3.
I nismo ni kupovali kišobran kolica ni za Martu ni za Marka.

anelore

MI smo kupovali kisobran kolica i za Savu i za Vidu, kad nam je bilo dojadilo da pakujemo Chiccova u auto i kada su nam stvarno bila potrebna samo kako bismo se brze prebacili od tacke A do tacke B i da ne bismo morali da dete nosimo u rukama ili na krke u povratku kuci. MI smo uzimali ona Bubu u Turbo Limacu, super su bila za te pare.

Lani

Quote from: Pepi on June 14, 2012, 10:31:35 PM
Da ne otvaram novu temu...da li je bolje da uzmem kišobran kolica koja imajuviše položaja,ili ona najobičnija?  :think: Nova ili polovna?

Pepi, ja imam neka Chicco u više položaja jer mnogo više volim kišobran od onih regularnih glomaznih kolica i sa Ivom i Unom nisam mogla da dočekam da napune 6 meseci da batalim ta obična.
Una se još uvek vozi u kolicima i nosićemo ih na more ali planiramo posle mora da ih ukidamo polako. I Iva je tako sa oko 2 godine prestala da ih koristi.

stacka

Mi ni za Aleksu ni za Masu nismo kupovali kisobran kolica jer su oboje jako rano prestali da koriste ova "regularna". Medjutim, sad za ovu akciju koju smo osmislili stvarno smatram da nam trebaju
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
i hvala Mashi :love32: koja ce nam pozajmiti svoja.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Jao on kao moja kuma, zimus kad smo išli zajedno na Zlatibor nije htela malom da nosi kolica a on je svega par meseci stariji od Une, kao šta će mu neka hoda. Yeah right. :crazy: Na kraju ga je 80% vremena nosala onako zbundanog u punoj ratnoj opremi (skafanderu :lol:), oteglila se živa. :crazy:

stacka

E tako i on :crazy: pa kao kad se umori nosice je. Aha, vazi, samo sto ce Masa traziti meni da je nosim, jos kad joj se prispava i krene da se nervozi :fool: ma, nema sanse da idem bez njih makar morala ponovo da se prepakujem da bi im napravila mesto u gepeku :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

anelore

Kisobran kolica mogu i ispod decijih nogu, provereno dva puta  :turpija:

aleks

bas kao sto kaze anelore, njih mozes svuda da uguras.
Super sto ste se snasli. Ja ne bih isla bez kolica pa taman morala ja da ih drzim kod sebe. Sada smo poceli da nosimo svuda i trotinet, milina. Niko ne kuka i ne gundja vise.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010