Pubertet, pocelo je, pocelo ....

Started by Zumbulica, June 20, 2011, 05:24:00 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Nene, to nam nećeš pričati na kafi, onim glasom  :stop: Piši, sestro slatka, piši  :nokti2: :lol:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Ne, ne, ne to neces pricati onim glasom na onoj kafi dok ja ne dodjem da na istoj prisustvujem   :lol:

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Finalina

mogu ja taj glas lako da pretočim u reči  :spiteful:  jer sta bih mogla da ocekujem da ce cuti u drustvu bar dve godine starijih od sebe

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.


jedino sto stvarno imam poverenja u sva ta njihova druzenja i pedagoski pristup toj maloj zenskoj zajednici  :love32:

Xe

Cim upadne u stan ide na Fejsbuk da nam pokaze slike s  :pleasantry: momkom :pleasantry:
Naravno da je odmah provalimo da je samo simpatija i jos naravnije je da gotovo nikad nije isti  :girl_haha:
S tatom ima sve manje tema, sa mnom sve vise- manikir, pedikir, boja kose, depilacija, izlasci, gde si kupila sandale, jel mi ovo lepo stoji, jesam li debela  u ovom, moram da smrsam, na dijeti sam, daj mi ipak jos jedno parce...
Jel mogu da dobijem kljuceve od stana pa da se uselim kad vi odete na odmor? (Naravno, cero, cim se udas, negde u tridesetoj)
Mislim da cu upisati Lazinu gimnaziju (kod nas u komsiluku), i da cu dolaziti sa drustvom svaki dan na rucak. Ne morate biti tu, snaci cemo se za klopu.
E, super vam je ova terasa, moze lako da se skoci na ovaj rolo, pa s njega u dvoriste i da se pobegne.
Ocete jos?
:rofl: :rofl:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

AnaK

Quote from: Xe on June 21, 2011, 12:57:30 AM
Jel mogu da dobijem kljuceve od stana pa da se uselim kad vi odete na odmor? (Naravno, cero, cim se udas, negde u tridesetoj)

:rofl1: :rofl1: :rofl1:
Janko 23.7.2002.

Saska

Quote from: gasha on June 20, 2011, 09:55:48 PM
dosadna je svaka porodicna aktivnost  :shout:

ovo je za nas kao roditelje posebno teško. Koliko god nam se činilo, dok su malecki, da jedva čekamo da se osamostale i da mi imamo malo više vremena za sebe, kad se jednom desi, teško je. 
Jova odavno neće nigde sa nama, ako baš mora, nosi psp i slušalice. Gleda filmove koje razmenjuje sa ortacima, mada sam mu ja nudila da ih gleda pre mesec dana, nije to dok ortak ne kaže da je cool.
A opet vidiš da je dete, da ne zna mnooogo toga.

Plava Baklava

Jao, kod nas simptomi od evo 8  :crycry: .

- skola je glupa, ucenje je glupo, sve je glupo
- sve je smor (iakos e posle primi, ali treba to preziveti)
- jezicina do kolena, na sve ima odgovor
- promene raspolozenja koje nas ubise iz zasede
- dosadno mu samom,ali i s drugarima jer se igraju dosadno itd

:crycry: :crycry: :crycry:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

emge

Gasho, ovim mojim djevojčicama je sve dosadno, ne samo porodične aktivnosti, već sve. Čak ako smislim aktivnost, to je onda OK, nego im je dan u globalu dosadan. Ja se ne sjećam da je meni ikad bilo dosadno, uvjek sam imala makar da dumam o nečemu :lol:

Kafica

Moja sestričina (12). Poklonila sam joj kišobran koji menja boju kada pada kiša. Nije ga uopšte konstatovala (doduše nije ni nas konstatovala kada smo im ušli u kuću, a sedela je i gledala film nasred dnevne sobe), a kada joj je majka obratila pažnju na poklon i objasnila šta je, umesto hvala rela je: 'Šajze!' :lol:  Sutradan se hvalila drugaricama istim tim kišobranom :lol:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Zumbulica

Kafice  :girl_haha:
Jelena dosadu podnosi bukvalno kao fizicki bol. Nekako kao da imaju potrebu da zive najintenzivnije moguce i ako se javi rupa od sat vremena - sizenje. A direktno odgovorna sto je njoj dosadno sam, naravno, ja  :crazy:


....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

rafa

Quote from: Zumbulica on June 21, 2011, 09:55:48 AM
Jelena dosadu podnosi bukvalno kao fizicki bol. Nekako kao da imaju potrebu da zive najintenzivnije moguce i ako se javi rupa od sat vremena - sizenje. A direktno odgovorna sto je njoj dosadno sam, naravno, ja  :crazy:

Evo ovako, ali bas ovako.  :girl_cray:

Jedino smo relativno mirni ako ima drustvo svog uzrasta ili starije, mada i tu pocinju da se dosadjuju ponekad i traze moje angazovanje i animiranje, sto nikad nisu hteli.
AKo je sama, ja sam joj jedina meta dobrih i losih, slatkih i otrovnih strelica, njene mrzovolje i egzaltiranosti na smenu.
Ukoliko smo sa mladjom decom, sto je cesto jer se nekako pogodilo da nam prijatelji/komsije imaju decu blizu Aleksandrovom uzrastu, to je prava drama.  :crycry: Pripremim je, zamolim, predgovor, manji su, nemoj da se svadjas itd, nista ne pomaze.  :(
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Lani

Kafice šajze.  :lol:

Ja se brate ne sećam da mi je ikad bilo dosadno u tim godinama. :think:
Biće da su oni besni od previše opcija kojima popunjavaju vreme pa malo izvoljevaju.  ;D Kad sam ja bila u pubertetu imala sam da biram ili da idem napolje da se igram ili nešto da čitam i nikad mi nije bilo dosadno. Na TV-u smo imali RTS 1 i 2 pa kad se sete da puste neki crtać ili film za decu.
Ovi čoveče ne znaju šta će sa sobom, društvo, Fejs, kompjuteri, igrice, TV sa 15 dečijih kanala koji emituju 24/7, a gde su i knjige i stripovi ako to neko i dalje čita... i dosadno im, moš misliti.  :hm:
Sad ću ja kao Bata Živojinović u Šećernoj vodici - Sve bi to armija dovela u red.  :lol:

linga

lani  :lol:
MM je pre na neki Aleksin biser rekao:  :lol: Ici ces u vojsku makar u Izrael  :lol:
A za ostalo  :nokti2: :nokti2: ne smem unapred da brinem

cici

U armiju, svi :rofl:
Ni meni nikad nije bilo dosadno, nije ni sad.Sofija baš retko kaže da joj je dosadno, uvek nadje neku zanimaciju.Ako baš ne zna šta će sa sbom kažem joj da uvek može da vežba matematiku :D momentalno se seti da ima nešto drugo da radi :lol: