Main Menu

Fudbal, II deo

Started by AnaK, May 11, 2009, 07:28:04 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Da vas obavestim (još ne znam da l' se hvalim ili žalim  :lol: ) da mi je dete upravo na prvom treningu. Eto  :innocent:
Janko 23.7.2002.

Elanor

hvali se :)
moj ce, po svoj prilici, cim ga budu hteli. ako se setamo pored fudbalskog terena a u toku je utakmica, nece da se pomeri ni po koju cenu. pa razmisljam, bolje da igra nego da samo gleda :innocent:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Dusica

Divna stvar za hvaljenje :love32:
David spominje sporadicno da bi isao ali se nismo jos dogovorili :)



Finalina

svaki prvi trening je za pohvalu  :love32:

AnaK

Nama se fudbal odvija ispred zgrade. Bukvalno. Može sam da ide na treninge  :girl_haha: Odatle je krenulo. U međuvremenu sam ja zaključila da je ovde fudbal i poželjna socijalna veština za dečake. I - eto nas. A ne bi bilo loše da se u budućnosti predstavljam kao Mama na Piksita  :diva: Poreklo (niško) već ima  :turpija:

Sad nešto razmišljam, to što je tako blizu ima i negativnih strana. Koliko je puta samo trener viknuo Janko!  :nokti:
Janko 23.7.2002.

rafa

Znas da mislim da je za hvaljenje, majko na Piksita.  :rofl: :love32:
:love32:

Fudbal ole ole :clap: :clap:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

disco2000


AnaK

Janko 23.7.2002.

Plava Baklava

Sjajno  :clap: :clap: :clap: Da entuzijazam potraje i da lepe rezultate  :love32:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Dada

Cus, pa nego sto nego da se hvalis, super  :clap:  :love32:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Kafica

Quote from: AnaK on May 11, 2009, 07:40:21 PM
Nama se fudbal odvija ispred zgrade. Bukvalno. Može sam da ide na treninge  :girl_haha: Odatle je krenulo. U međuvremenu sam ja zaključila da je ovde fudbal i poželjna socijalna veština za dečake. I - eto nas. A ne bi bilo loše da se u budućnosti predstavljam kao Mama na Piksita  :diva: Poreklo (niško) već ima  :turpija:

Sad nešto razmišljam, to što je tako blizu ima i negativnih strana. Koliko je puta samo trener viknuo Janko!  :nokti:
:lol:
Bravo :clap: :kiss1:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

chokoladica

Imam jedno pitanje  posto mi nikako da se odlucimo sta bi :lol: Jel Janko dobar trkac , jel onako spretan sa loptom? Nikako da procenim Filipa, pa ne znam da li bi mu fuzbal odgovarao :) E da, aj raspitaj se da li primaju mladje  :kiss1:

AnaK

Nije Čoko (ni trkač ni brz). A ni oličenje spretnosti :) Ja verujem da će to unaprediti. Najmlađi su 2003. godište, danas je to trener pomenuo.
Janko 23.7.2002.

Finalina

A kako ste uopste dosli do zelje  da se ode na fudbal, osim sto je blizu?
Bas me interesuje, radi mog mladjanog.  ;)

SC

Super!  :clap: :kiss1:
A ti mama mozes i da  :music: dok traje trening umesto sto slusas koliko ga puta trener dozivao  :girl_haha:
Dunja 13.06.2007
Petar 09.01.2009