Main Menu

Fudbal, II deo

Started by AnaK, May 11, 2009, 07:28:04 PM

Previous topic - Next topic

cici

Quote from: Masha on May 11, 2009, 10:16:11 PM
Ma, super, bitno da je sport. Izgleda da imamo predrasudu prema fudbalu, ali cini mi se daje jako koristan :rofl: tracnje, koordinacija noga-lopta, nije basjednostavno, a svakako je vestina koja doprinosi opstoj spretnosti.
I kod nas je galakticki fudbal delovao podsticajno  :lol:
Možda da mu ipak dozvolim da gleda  :think:
:lol:

Quote from: kalimero on May 11, 2009, 11:03:10 PM
:clap: :clap: jedva čekam da mi prepričaš utiske, a i Janko, na prvoj kafici :)

Bata je, i dalje sam ubedjena, antitalenat za loptu.... juče je opet milion puta pao preko lopte i mašio gol sa pola metra daljine :rofl:
al bar se trudi ....  :-X za sad ćemo da se držimo fudbala u vrtiću i klizanja i rolera koji nam idu :lol:
Nisi videla Andriju  :'( a on se mukica toliko trudi.


Bravo za prvi trening :clap:


Beatrix Kiddo

Quote from: Masha on May 11, 2009, 10:16:11 PM
Ma, super, bitno da je sport. Izgleda da imamo predrasudu prema fudbalu, ali cini mi se daje jako koristan :rofl: tracnje, koordinacija noga-lopta, nije basjednostavno, a svakako je vestina koja doprinosi opstoj spretnosti.

I ja sam prvo imala odbojnost prema fudbalu, onda sam zakljucila ovo sto masha kaze...

S tim sto je i Balsa neki antitalenat za sport, ali mi je vazno bilo da se negdje aktivira i trosi visak energije...
A i nije bas da ocekujem da ce da se cijelog zivota bavi necim sto pocne sad u ovim godinama  :innocent:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Gost51

bitno je da se druze, zanimaju, uzivaju...
super za prvi trening

mango

Jedna mama iz naseg odeljenja je imala rezon da je dobro da idu na fudbal u pretskolskom jer se nauce pa su u skoli na ceni. Nije da nema rezona :D

Svaki sport je super, a najbolji deo te price je sto ti je pred kucom, dakle, ubedi ga da nema boljeg sporta od fudbala :)

:kiss1: za fudbalera.




janavi

kako ja ne videh ovo
super za Janka :clap: :clap:
a vidim taj teren svaki put kad idem u banku, idem tuda, hladovinom ;)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Juče je ponovo imao prvi trening, u drugom klubu. U školskoj sali. Saigrači su mahom dečaci iz škole, od I - III razreda, bar juče, na samom početku. On je prezadovoljan, mnogo mu se sviđa. Trener ga je ishvalio da se trudi i sluša, ja popila kritike što sam spremila donji deo trenerke i majicu kratkih rukava umesto šortsa i majice bez rukava, Popraviću se, obećavam  :cigar:

Dobili smo pristupnicu, popunila sam sve osim jednog polja. Kaže:

Razlozi za početak treniranja

:hm:

Ja bih tu najradije napisala istinu - rekreacija i druženje, al' nekako imam utisak da se takav odgovor ne očekuje :lol: U iskušenju sam da napišem nešto tipa: Ostvarenje sna majke Nišlijke da se predstavi kao mama na Piksita  :love32: :rofl:
Janko 23.7.2002.

Deda

Quote from: AnaK on September 03, 2009, 08:35:06 AM


Razlozi za početak treniranja

:hm:

Ja bih tu najradije napisala istinu - rekreacija i druženje, al' nekako imam utisak da se takav odgovor ne očekuje :lol: U iskušenju sam da napišem nešto tipa: Ostvarenje sna majke Nišlijke da se predstavi kao mama na Piksita  :love32: :rofl:
:girl_haha: :love32:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

emge

Napiši rekreacija i druženje, to je super razlog :good:

Mirka

Procitah temu od pocetka i samo klimam glavom, puna odobravanja (ne mogu da uklonim otpor prema fudbalu pa to ti je, a sa druge strane shvatam da je vrlo koristan u  ovom uzrastu), ali pala sam na razlog za pocetak treniranja  :rofl: Sjajno, mada ipak ne bi bilo lose da to ostavis nepopunjeno  ;D
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

AnaK

Ma i hoću, emge  :kiss1: ali mi je samo pitanje popriličn nebulozno. Mnogo bih volela da vidim sve odgovore na njega.

Mirka  :bighug: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Xe

"Rekreaija i druzenje" je sasvim na mestu.
Mada i ono "majka na Piksita" moze da upali.  :rofl:
Cestitam polazak na fudbal  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Elanor

ja bih napisala "janko veoma voli fudbal i ima veliku zelju da trenira"
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

rafa

'Fudbal je zivot, fudbal je sveeee"  :rofl: :rofl:
"Svi mi u porodici smo zagrizeni cigani/grobari"
"Zelim da postane profesionalni fudbaler i zaradjuje brdo para transferima"
"Janko je oduvek sanjao kako igra u Ligi sampiona"

:rofl:

Kad ovo procitas, shvatices da je tvoj razlog sasvim super i legitiman.  :kiss1: :good:
I Elanor je super obrazlozila.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Finalina

Quote from: Elanor on September 03, 2009, 10:34:26 AM
ja bih napisala "janko veoma voli fudbal i ima veliku zelju da trenira"
ekstra!! ... jednostavno i ne mora ama bas nista da znaci :D , taman i da postoji zelja  da postane Bekam :rofl:

Beatrix Kiddo

Quote from: rafa on September 03, 2009, 11:19:23 AM
'Fudbal je zivot, fudbal je sveeee"  :rofl: :rofl:
"Svi mi u porodici smo zagrizeni cigani/grobari"
"Zelim da postane profesionalni fudbaler i zaradjuje brdo para transferima"
"Janko je oduvek sanjao kako igra u Ligi sampiona"

:rofl:

Kad ovo procitas, shvatices da je tvoj razlog sasvim super i legitiman.  :kiss1: :good:
I Elanor je super obrazlozila.

Ovo bi mm naveo.. I jos dodao "i da kupi tati ostrvo"  :lol:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.