Kad su poceli sami da se tusiraju?

Started by vrana, August 06, 2011, 08:49:57 AM

Previous topic - Next topic

Finalina

meni je i rodjena majka udelila kompliment na racun tog kupanja dece :lol:
.... krenuli su rano, ali uz nadzor
u pocetku sam sedela pored, pa malo po malo i na kratko izlazila dok nismo savladali tehnike kupanja i ćuvanja tj kako neko lepo rece - razvili smo poverenje
ja sam od onih sto vole da paze i brinu ( i pomisljaju svasta ) pa sam i sebe morala da utreniram ( samo sam imala srece da krenem rano jer je ipak moje dete kao prvu rec izgovorilo "sama" :D )
u kadici ih nisam ostavljala same, niti kada napune kadu (dok su bili bas mali) .... kupanje pod tusem je vec neka druga prica
vrano, normalno je da brines, ako nisi spremna ili mislis da on nije u stanju da se osamostaljuje prilikom kupanja ( neka tm ipak sedi pored njega, ako zeli da te poslusa )

maxic

Anja se tusira sama- ne sjecam se vise od kada, valjda otkad ova dvojica zauzmu kadu. Ja joj pomognem da namjesti vodu, ona sve ostalo sama obavi, pokazala sam joj kako. Ponekad svratim da joj isperem kosu, ali u principu to sasvim lijepo i ona uradi. Nekad smo dezurali u nasoj sobi da joj dodamo peskir kad joj sapunica udje u oci.

Milos i Marko se uglavnom kupaju zajedno, u kadi, muljaju se sami i to traje, neko im opere i ispere kosu, ponekad operu sami, ali finalni tus udari neko odrasli. Ponekad i nasapunam, ali racunam koliko sjede, otpalo im blato s nogu sigurno:lol:
Marko ponekad i napusti kadu doseta da prijavi da je Milos nesto rekao uradio, to ne volim . Uglavnom smo u bilizini, ali ne u kupatilu. Mozda jos zimus smo poceli da ih ostavljamo
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Glitter

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
:D

jelenabgd

Kada je doslo prolece, i neke pristojnije temperature, polako smo krenuli sa samostalnim tusiranjem. Umelo je  da traje i po sat vremena! :wall: Sada je sincic vec postao vest i brzi ( traje pola sata  ;D ). Nekada mi pukne film, obicno kada je zakasnio na spavanje, pa ga ja na brzinu okupam. Inace, u zivotu ne bi propustio kupanje, nema sanse da zaspi neokupan. Ljuuubi ga majka,  cistunca. :D
A, da, u Oktobru puni cetiri godine...