Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

disco2000


Vila

Sad istražujem na web shopu, da nađem ghde imaju i 41 za mene :girl_haha:
Probala sam 40, ali su mi baš knap na tanke čarape, ne bih da ih obujem zimus na neke debele, pa da me stežu :girl_haha:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

stacka

Sjajne su. :good:

Ja sam sebi nedavno uzela ove za svaki dan
https://global.ccc.eu/rs/woman/catalog/Lasocki%20Comfort%20/412367
neverovatno su udobne.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Vila

Baš su dobre :ok:
Ja imam nekoliko pari čizama, za posao i sl, ali ovakve za pravu zimu, za lapavicu i sneg, imam samo neke drevne cokule, fenomenalne, ali maaaatore :rofl: Kupila sam ih pre brat-bratu 20 godina, i dalje su cele, ali fucnute :girl_haha: Već par zima se meračim da uzmem neke nove u tom fazonu, ili mi se ni jedne ne dopadnu, ili su preskupe, pa stalno odlažem. E sad ima ovakve da nađem, dosta je bilo čekanja :rofl:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

anelore

Sava ima ovakve, sve zime su mu izdržale, i MM ima sličbe. Ja imam klasične Timerland, najveća mana im je što su teške. Vidi smo zimus uzeli neke Copperminer, te su se isto super pokazale, lagane i lepe, nepromočive.

Vila

Anelore, e baš mi znači tvoja potvrda, sad sam sigurna da smo dobro izabrali :kiss1:
A ja ću da se bacim u potragu, da nađem iste za sebe :girl_haha:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina