Main Menu

Triko?

Started by Maki, September 18, 2011, 04:50:58 PM

Previous topic - Next topic

Maki

Jel zna neko gde ima da se kupi triko za devojcice,osim u Turbo lmacu.Sofija krenula na gimnastiku i treba joj neki triko.U t.limacu su rasprodali te srednje velicine i otali samo malecki ili ogromi.Pitala sam u nekoliko sportskih radnji i nemaju.
Secam se onih nasih kad smo isli u skolu -crni sa belim prugama sa strane.Mislim da godinma nisam videla takav triko...
Elem,bilo kakav nam treba-samo date neku info gde da trazim.
Hvala
 

Lani

Maki, kakav joj treba? Dugi, kratki rukavi?
Imaš razne modele u jednoj radnjici u Piramidi, tu sam ja Ivi kupila zimus jedan sa 3/4 rukavima, bio je mislim 800 dinara. To je jedan od dva hodnika u velikoj Piramidi, ne penješ se gore na sprat nego ideš jednim od onih hodnika koji vode do stepenica u velikoj Piramidi, prođeš pored jedne tezge koja drži kape, šalove, marame i u produžetku je ta radnja, pored je Savremena administracija. Ja sam sad bezveze objasnila, ali lako se nađe.
A u Tempu sam pre neki dan našla triko/bodi bez rukava, on je oko 400 din. To ćemo za leto da čuvamo ali baš je zgodan zbog tog kopčanja dole, praktičniji je od trikoa.
I naravno, ako idete u Grčku na more, H&M uvek ima dobar izbor tih stvarčica.

senka

Quote from: Maki on September 18, 2011, 04:50:58 PM
Secam se onih nasih kad smo isli u skolu -crni sa belim prugama sa strane.Mislim da godinma nisam videla takav triko...

ja još imam taj - crni, bela pruga i crne zvezdice po njoj - yassa

lani kako ti se čini materijal na tim trikoima?
ja videh na jednoj devojčici skoro pamučni sa vrlo malo elastina

ovi koje ja imam su čista sintetika
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

gasha

moja kajatrenira vec dugo gimnastiku
nisam stigla da pisem jos na onoj temi  :D
ima neka milka na vozdavcu koja sije te trikoe i helanke, malo je skuplji komplet . oko 3000 , ali je veoma dobar
iskopacu telefon  pa cu da dodam

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

gasha

#4
ovi su pamucni, rastegljivi
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

senka

gasho sadržaj nije dostupan  :(
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

gasha

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

a sada
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Lani

Senka pamučni je sa elastinom, mada znam da u toj radnji drže i sintetičke.

Finalina

ja znam za "Milka triko", ali nemam vise taj broj, a mozda je to ovo sto pominjete

gasha

ja trazila broj svuda, nemam nigde, jos cu da upalim stari telefon pa da probam tamo
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lani

E i ovih sam se setila. Nisam nikad bila u prodavnici, samo na sajtu.
http://www.ateljegagi.com/

rafa

Teodora je svojevremeno za balet ovde imala te pamucne sa elastinom, nesto kao K na gashinoj fotki, mnogo su mi lepsi i prijatniji nego svojevremeno nasi crni sinteticki.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Saska

ja sam se od tih crnih iz naseg vremena osipala po grudima,  u vreme kad smo jos bile premale za brushalter

Lani

Ja te crne godinama ne viđam a sad srećom ima da se nađe lepih pamučnih tako da su crni ostali u mračnoj socijalističkoj prošlosti.  :lol:  ;D