Main Menu

Politika i oko nje

Started by linga, December 06, 2011, 09:40:26 AM

Previous topic - Next topic

NenaS

Quote from: Praslin on December 06, 2011, 01:02:46 PM
MM i ja ćemo verovatno takođe izaći i poništiti listiće.
Osim ako nam sleti neki marsovac u Srbiju, osnuje kokoda koaliciju i oni nam se učine dobri.
Reče Srbijanka Turajlić još letos: "pobediće nevažeći listići".

Mislim da građani treba u što većem broju da izađu na izbore i poništavanjem listića pokažu nezadovoljstvo.
Ovako nekako... :innocent:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

rafa

Da li se zna kad je glasanje?

Raduju me promene u CRO i SlO, pratim blog jednog CR drugara i vristim od smeha na komentare.  :lol:

A kod nas, ne znam sta bih rekla. Mislim da je sada svuda tolika presija da se nesto promeni i da se 'nesto desi', globalna kriza, smene vlada, afere, raspad monetarne a verujem i politicke unije u najavi...ma toliko si sateran u ugao, bez valjanih opcija i kandidata, svi su se kompromitovali, svi su se pokazali lose na ovaj ili onaj nacin, kataklizma u najavi  :blink:...bas nezavidna pozicija.

Stvarno ne znam za koga cu i da li glasati, nemam obicaj da ostavljam prazan listic (ako se odlucim da glasam uopste, sto je retko).

I plase me prognoze ishoda nasih izbora.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

NenaS

Quote from: Marty Maraskino on December 06, 2011, 10:49:22 AM
Da me ne shvatite pogresno... nastavite vi diskusiju na visem nivou, potrudicu se da vas upratim... zaista sam van tokova, a vidim da se neki izbori pripremaju... ne znam sta je problem sa ovim sada, sto ne valjaju, odnosno koji su ti neki novi koji valjaju... meni nista ne fali osim posla i para, ali to nema veze sa njima...
A šta misliš, Marty, odakle dolaze ti koji se zapošljavaju na mesta na kojima su konkurisala i bila bolji kandidat i KO ih zapošljava? :blink:

Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

disco2000


Blue

Quote from: Lani on December 06, 2011, 12:47:13 PM
Gde je Goran Svilanović, on se potpuno povukao, ja ga godinama nisam videla?

kada sam zadnji put za njega pitala, cini mi se da je lilit rekla da joj je sada u komsiluku  :think:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Dada

Mogle bismo kladionicu da organizujemo, koliko ce ko procentualno da dobije i ko ce s kim u koaliciju  8)
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Lani

Da se kladimo da će koalicija da bude ovi sad plus SNS  :hm: :wall: :crazy:

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Finalina


Dada

Meni je to sf iako se uveliko o tome prica... :crazy:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Finalina

e sad' se prica  :fool:  , a nekad se u serpe lupalo :lol:

Unabebili

#41
Quote from: Dada on December 06, 2011, 10:17:36 AM
Ili u Guli :lol:

:lol: sta fali Guliju, ti i ja smo se tu i upoznale  :rofl:  :kiss1:

elem, posto sam ja zena koja do sad promenila 5 vlada   :D ):
- Tito
- Sloba
- Koki
- Djiki
- Tale

mogu samo da kazem da svu svi gledali iskljucivo svoje dupe,
od cega je poneko od nabrojanih gledao i malo vise nasa dupeta,
ne zato sto nasa dupeta voli i zeli da im iskreno ugodi - nego da zadrzi sto duze svoju poziciju.

Sa spiska zanemarljivo izdvajam Djikija, zao mi je sto nije dobio priliku da potvrdi (ili demantuje) ovo sto sam gore rekla.

Od setanja nomad sam dobila prosirene vene, sve su mi serpe bile olupane ( jer ni tad nisam imala para za Zepterovo posudje), izlazila na sva glasanja ( cini mi se).

Politika je kurva , a  ja se sa kruvama ne druzim.  ;)

Na zalost, jos nisam usavrsila toliki stepen licne moci da se potpuno distanciram od politike,
ali radim na tome svakog dana na razne nacine.

Ukoliko ikad radikalu budu dosli na vlas' , znam da cu se te godine ili iseliti iz zemlje ili kupiti stado i otici u katun.

OD mene toliko!


Moja licna zelja je da se Srbiji vrati status monarhije ( ne zato sto imamo blistavog kralja, nego zato sto mislim da su sve kraljevine solidno profitirale zbog toga sto su kraljevine).

A za nas kao narod, mislim da je vojna diktatura - idealka!
Ozbiljna sam kad to kazem.   :lol:

Ne bih vas dalje zadrzavala  ;D







Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Finalina


Dada

Nista ne fali Guliju, taman posla, za njega me vezu lijepe uspomene :kiss1: GuliTI do gole koze, to mi je bila asocijacija :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Finalina

ih, secam se jos dok je bio onolicki, velicine sadasnje ostave u ovom velikom