Main Menu

Politika i oko nje

Started by linga, December 06, 2011, 09:40:26 AM

Previous topic - Next topic

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

disco2000

Ok, ako vi tako kazete :rofl: meni lici na nekog fudbalera :nokti2:

Lani

I dalje mislim da je Trudo bolji.  :turpija:

Praslin




"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Elanor

trudo se malo previše trudi :girl_haha:
lep je španac, baš :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

anelore

Sto bi rekli - ispisuje majku sa Trudoa, upisuje na spanskog premijera  :lol:

Lani


Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Vila

Bogami, dooobar Španac, dobar :ok:
Poslala sam fotke koleginicama, sve su zadovoljne :lol:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Praslin




"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Praslin

I još malo o Crnoj Gori  :girl_smile:

Ona budala od patrijarha, Irinej, je izvalio kako Srbi u Crnoj Gori žive danas gore nego što su živeli Srbi u NDH, za vreme II sv. rata  :wall: :wall:

I sad se pokrenula mnogo slatko zezanje po FB koliko se ko "zlopati" u Crnoj Gori - kažu da ih teraju da leže na toplom kamenju, ili pesku, pa da posle ulaze u 'ladnu vodu, a i kafu nekad čekaju i sve tako, jako se zlopate  :girl_haha: :girl_haha:



"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

AnaK

Definitivno mora da postoji odgovornost prema javno izrečenom. I zbog Irineja, i zbog vjerice radete (namerno malim slovom). Ja stvarno ne mogu da verujem da mentalno očuvana osuba može i da pomisli, ono što je ona napisala :(
Pokojnica je, da ne guglate ako ne znate (kao ja), bila predsednica udruženjaa "Majke Srebrenice", i u Srebrenici izgubila muža i dvojicu sinova.
Janko 23.7.2002.

Lani

Znam, videla sam.
Mislim, ona definitivno nije mentalno očuvana, e sad što takva osoba sedi u Skupštini, to je već drugi par rukava.  :wall:

Praslin

Ova vjericina izjava je izraz ogoljenih zla.

Ali ovo što je izvalio Irinej je podlo na više nivoa, dakle ne samo prema CG i Crnogorcima, nego predstavlja i relativizaciju stvarno velikih zločina koje je počinila NDH. Kompletan idiot!



"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Lani

I on je debil, isto kao i ona radikalska kobila.