Main Menu

Kako pazariti dobar bajs ?

Started by chokoladica, May 13, 2009, 12:00:27 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

Odlučila sam da kupim bajs prletu za rodjendan. Cifra koju mogu da izdvojim je 5000. Da li je moguće kupiti bicikl za te novce?  Na stranu dezen, zanima me na šta da obratim pažnju, i koju "veličinu" da uzmem?  Ovo pitam jer osim onih motorića (bebećih) pravi bajs sa pomoćnim točkovima nije vozio do sad.

Dusica

Na Buvljaku, tamo pred kraj ima zaista jako lep izbor po prilicno pristupacnim cenama. Biras mu malo veci sa pomocnim tockovima, kada sedne da moze da dohvati pedale. Imaju bas dobre decije, mozes ja mislim da kupis i neke dodatne stvarcice tipa korpica za ispred..itd.



mango

Imas bajsove za ove pare u Capriolu. Vrlo su solidni.

Oni imaju bar 4 velicine pre one za odrasle. Trebalo bi da ga povedes i da probate. Bitno je da moze lako da se doceka na nogu kad krene da pada.




chokoladica

mislila sam da bude iznenađenje  :think:

Glitter

mi smo gledali da je lagan, da ima cvrstu konstrukciju, da ne izgleda jadno i da nema nekih njanjavih detaljakupili smo ga pre mesec dana u delta impulsu kostao je 6300
slika nije neka

AnaK

Quote from: chokoladica on May 13, 2009, 12:07:01 PM
mislila sam da bude iznenađenje  :think:

Pa nek se iznenadi, ne zna gde idete, pa odete da izabere bajs :)
Janko 23.7.2002.

mango

Quote from: AnaK on May 13, 2009, 12:21:15 PM
Pa nek se iznenadi, ne zna gde idete, pa odete da izabere bajs :)

Ovako :)




emge

Imaš tabelu ovdje ako ne želiš da ga vodiš u prodavnicu:
http://www.ibike.org/education/buying.htm

chokoladica

Aaaaaaaaa..ipak ću da se oslonim na svoju procenu  :lol:

chokoladica

Tenks!! Razmišljam između 14-16 inča. 12 je probao u parku, to je već malo.

AnaK

Meni je velika dilema sa ili bez kontre. Svi su mi rekli da je sa kontrom mnogo bolje, bezbednije i tome sl, ali se toliko teško namešta pedala da krene da ne znam više da l' sam pogrešila što sam slušala te savete.
Janko 23.7.2002.

AnaK

Čoko, razmisli još malo. Janko se mnogo više raduje kad ima prilike da učestvuje u izboru, bilo čega  :love32:
Janko 23.7.2002.

chokoladica

Quote from: AnaK on May 13, 2009, 12:58:17 PM
Čoko, razmisli još malo. Janko se mnogo više raduje kad ima prilike da učestvuje u izboru, bilo čega  :love32:
Pa, Filip nije Janko, i ja znam tačno u šta bi se taj šoping pretvorio  :lol: , naročito što on ima ispade, odjednom se naljuti što mu nešto kupujem. Ja njega nisam pitala da li hoće bajs, moja je procena da bi sad baš mogao da ga vozi iako većina dece sa tim počne još i ranije. Voditi i njega, otvara mogućnost da vidi nešto drugo, i da onda zanoveta.

AnaK

OK, ja se samo sećam onog novogodišnjeg biranja igračaka za vaučer. Ili bar mislim da se sećam da je uživao. Možda sam i pomešala dete  ;)
Janko 23.7.2002.

chokoladica

Quote from: AnaK on May 13, 2009, 01:04:37 PM
OK, ja se samo sećam onog novogodišnjeg biranja igračaka za vaučer. Ili bar mislim da se sećam da je uživao. Možda sam i pomešala dete  ;)
Nisi pomešala dete, ali princip nije isti. Za vaučer je mogao da bira NEKOLIKO igračaka , imali smo iznos od 4000 dinara, i još je tamo bio popust 30%. Ja nisam rekla da on ne ume da bira, kad može da bira. Ali, sad ne može. Kad bih znala da će da bira  samo između bajsova, možda bih ga povela. Ovako znam da gomila drugih stvari može da mu skrene pažnju toliko da će mi reći da neće bicikl, nego nešto levo. Se sad razumemo? :D