deciji stajling, frizeraj i dr

Started by jel, January 16, 2012, 09:30:09 AM

Previous topic - Next topic

jel

pls

dajte mi preporuku za dobrog decijeg (muskog) frizera  :flower:
Vukijeva kosa je specificna, talasasta, al nisu sitne lokne
nekako nedefinisana, ne moze da pada

i gledam slike poslednjih nekoliko god-na svakoj mu je frizura grozna  :crycry:
a ne svidja mi se kad ga osisamo masinicom, ili ona klasicna kratka decacka frizura

sta da radim? imate li predloge? planiram danas da ga vodim na sisanje  :nokti2:

+antipreporuka
frizer PetarPan kod hrama
ne znaju da šišaju  :ljut:

ovo mu je sadašnja frizura od septembra pušta kosu

a mislila sam nešto ovako   :rofl:  :rofl:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

jel

ili nesto ovako

volim te #raščerupane" frizure
ili
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Margarita

jao jel, hvala ti za temu :clap: bas sam htela da trazim slicnu preporuku
moji su sad skrooooz rascupani (petru jos i nekeko ujednaceno raste, pavle ima dva cveta i to zaista izgleda grozno), ne vole kad ih osisamo skroz kratko (a ni ja nesto posebno, nego nemam ideju)
i bas sam htela da ih udesim sad za rodjendan
meni se dopada jankova frizurica :)

AnaK

Hvala, Mardž  :girl_in_love: :kiss1: I meni se sviđa Jankova frizurica, a šiša ga izvesna Slađa u salonu Fensi u dvorištu naše zgrade  :lol: Otkrili smo je slučajno, tako što se sam ošišao u I razredu, pa je bilo HITNO da to odmah neko popravi, a ona bila slobodna  :girl_in_love:
Možda mi uzorak nije reprezentativan, ali imam utisak da te neobičnije frizure bolje šišaju ženski nego muški frizeri.
Janko 23.7.2002.

Saska

Nemam preporuku, moji momci se šišaju kod nekog lokalnog muškog frizera.



anelore

I Sava ima dva cveta, i napred cuperak kao Sloba Milosevic, i na celu mu kosa raste nagore. Mi ga zasad sisamo na bas kratko, ja mislim da mu lepo stoji, on se povremeno buni, hteo bi da pusti kosu (kao njegov drug iz vrtica). Ja samo ne znam kako bih prezivela fazu od njegove sadasnje do Jankove sadasnje frizure.  :nokti2: koja je, uzgred, mnogo slatka - videla izdaleka na sahu.

MissL

I Janku bas stoji taj friz :girl_in_love: Ja volim i kratko i malo duze, ali Stivu ne raste kosa kako treba :lol: pa ne eksperimentisemo. Njemu je najbolji pravi muski friz, mnogo mi bude sladak kad ga olindram(o) :girl_in_love:

Sta se Vukiju dopada, ako ima pravo glasa :girl_haha: ?
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Margarita

Quote from: anelore on January 16, 2012, 11:03:48 AM
I Sava ima dva cveta, i napred cuperak kao Sloba Milosevic, i na celu mu kosa raste nagore. Mi ga zasad sisamo na bas kratko, ja mislim da mu lepo stoji, on se povremeno buni, hteo bi da pusti kosu (kao njegov drug iz vrtica). Ja samo ne znam kako bih prezivela fazu od njegove sadasnje do Jankove sadasnje frizure.  :nokti2: koja je, uzgred, mnogo slatka - videla izdaleka na sahu.

ja se spremam da to preguram :nokti2: ali kako su jutros bili cupavi :crycry: (nisam ih videla 7 dana, pa sam se malo odvikla, bilo je :blink: )

AnaK

A, pa mora da se 'fazonira', da se stanjuje, skraćuju šiške i formiraju repići  :girl_haha: Al' kad se jednom postigne, milina je za održavanje, stvarno. Mi više ni leti ne menjamo oblik (osim prinudno, kao letos u Jagodini  :crazy:), samo mu leti dodatno istanji i proredi.
Janko 23.7.2002.

Mirka

Ja bolje da se ne javljam  :lol:
AnaK je rekla da će ona odvesti Kostu kod frizera, samo da ga više ne šišam sama  :lol:

Šalu na stranu, nekako mi je najlakše da ga leti ošišam skroz na kratko jer ima baš gustu kosu i vruće mu je leti sa tom čupom na glavi. Problem je što posle ne uspeju da mu porastu šiške dovoljno i tako mi dete godinama isto izgleda.
Todor ne da da se šiša, a ja ga puštam još neko vreme. Letos sam uspela da ugrabim priliku i zamajem ga. Pokušala sam da napravim neku pečurkicu, međutim on se uznemirio taman kad je trebalo da sredim vrh glave. Bilo je ili da šišam skroz na kratko ili da mu ostane nešto što liči na čirokanu  :crazy: na vr' glave. Odlučila sam se za prvo, pa mi je posle bilo žao, bio mi je lepši sa šiškicama.
Tako sam ja letos imala decu kratko, kratko ošišanu.
Imam neku sliku gde jedu sladoled ispred neke napuštene prodavnice na Jastrepcu. Sam' da ih oplačeš  :lol:
Moraću da vam stavim da vidite
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Mirka

 :lol: :lol:
Evo ne znam da li će se videti, mrzi me da sad prebacujem na pb
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Margarita

mirka :girl_haha:
ovakvi su i moji preko leta, samo tamnoputi :lol: