Main Menu

a njoj se bas svidja...

Started by monochrome, February 12, 2012, 08:55:32 PM

Previous topic - Next topic

monochrome

stella cita dnevnik ane frank...sama je odabrala i ne odvaja se od stiva,a ja nekako nisam sigurna da li je primereno njenom uzrastu!? pomagajte :)

AnaK

Mislim da smo i mi to imali u lektiri negde u tom uzrastu  :think: Sećam se da mi se mnogo dopadala. Sad bih ti rekla da mislim da je rano, ali ako je već u lektiri, verovatno i nije  :think:

Na kraju ni ja ne znam šta sam htela da kažem :girl_wacko: Ukratko - ne otimaj  :-X
Janko 23.7.2002.

monochrome

ja se ne secam da smo je imali za lektiru(irkinja,jesmo li? :rofl:),a otimati necu :kiss1:
moju stelku ineteresuje sve vezano za ratove i tudore,posebno henri osmi :ces:

AnaK

Ja jesam, sigurno. U stvari, možda je i bila za 'Čitalačku značku'  :think: Ali znam sigurno da sam je čitala u nižim razredima OŠ.
Janko 23.7.2002.

Elanor

mono, ira nije irkinja.
i irkinja se jednom prilikom registrovala, ali je ostala na par desetina postova: http://www.mojamansarda.com/index.php?action=profile;u=278
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Elanor

ja mislim da je dnevnik ane frank bio u lektiri za sesti ili sedmi razred, barem do generacije ispred moje.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

aleks

I ja mislim da je bilo kasnije, kao sto kaze Elanor.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

AnaK

#7
Ja sam sigurna da sam čitala kod učiteljice  :think: Al' u svakom slučaju, ako je odabrala sama  :girl_in_love:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Janko 23.7.2002.

Elanor

#8
u hrvatskoj je u obaveznoj lektiri za osmi razred. u srbiji trenutno nije deo lektire.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Elanor

Quote from: AnaK on February 12, 2012, 09:47:51 PM
Ja sam sigurna da sam čitala kod učiteljice  :think: Al' u svakom slučaju, ako je odabrala sama  :girl_in_love:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

AnaK

Možda je bilo za Čitalačku značku, al' sećam se i sebe i učiteljice, časna reč :pioneer:
Janko 23.7.2002.

monochrome

Quote from: Elanor on February 12, 2012, 09:35:44 PM
mono, ira nije irkinja.i irkinja se jednom prilikom registrovala, ali je ostala na par desetina postova: http://www.mojamansarda.com/index.php?action=profile;u=278

ma znam...pa videh irkinju neko vece ovde :ces:

monochrome


AnaK

Ne brini, nije ti se prividela, promakla je Elanor :friends:  :lol: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

monochrome

ma ovaj se poslednji post odnosio na vase komentare za anu frank...kako god,ova moja ne ispusta stivo iz ruku :rofl: a sta sad,neka je zavrsi,pa cemo da vidimo utiske :crazy: