Main Menu

Da li ste se ikad zapitale?

Started by TINK, March 31, 2012, 09:32:05 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

 :lol:


nismo mi gresnice nego nevernice  :rofl:

Lani

E ne bih ja sad baš tako daleko išla Una.  :lol:
:baba:

Unabebili

mlada si , duso, imas kad  :lol: :kiss1:

umoris se s vremenom   :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Glitter

ma nista bre vise ni sa kojom ne delim :burko:

Unabebili

Quote from: Glitter on April 01, 2012, 02:04:19 PM
ma nista bre vise ni sa kojom ne delim :burko:

ma nije se odnosilo na tebe, nego na Lani  :lol:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Glitter

ma znam da je bilo za nju...ne da ono oko plavo nikome  :girl_haha:


ja to iz svog ugla da sam dosta bre delila...sad ocu sve samo za sebe  :rofl1:

Lani

E i ja, nisam ti ja u sister wives fazonu.  :girl_haha:

Unabebili

A posle burke limitirane nacinom zivota ...eh..... :rofl:  :kiss1:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

disco2000


Xe

Mislim da smo sklone generalizaciji, kao da sve zene koje nose burke imaju muzeve milijardere, a usput i liberalne muslimane  :crazy:
Kao sto ni mi vecinom ne dobijamo batine, niti radimo ponizavajuce poslove sto sati dnevno - zauvek.
Ja, licno, ne bih mogla da zivim u zlatnom kavezu znajuci da je kavez.
Ali ako nisam toga svesna, verovatno o necem drugom ne bih ni mislila.


Ovo sam se ja vratila na temu, molim da me skrolujete i nastavite da trolujete  :lol:


I da potpisem Dedu vizavi frizure  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Lani


linga

#41
Ja sam sigurna da ne bih mogla ni  želela tako da živim, pa što miliona da imam. Da sam rodjena tako, o.k.  verovatno o drugačijem ne bih ni razmišljala...

martina

puno toga je i stvar navike. i sad se sjecam kako moja ujna i rodicina svekrva nisu htjele da se skinu u kostim na plazi
isto tako, ujna se bez marame osjecala kao gola

tako i te zene, navikle su da su pred muskarcima pokrivene
drugo, i muskarci u saudijskoj arabiji su slicno obuceni, samo im se lice i ruke vide

kad zive tamo gdje zive, u sustini se malo pokrivaju, jer im je porodicni zivot takav da se ne srecu sa muskaricima koji im nisu porodica. i, da, paze kako izgledaju.samo to rade za sebe, sestre, rodjake i muza. mislim da im je mnogo teze kad dodju na zapad, zivot je naprosto drugacije organizovan

bemisleno mi je i da mislim da li bih ja mogla tako. mi smo imali klijente iz saudijske arabije i nikom nije padalo na pamet da uopste pokusa da posalje zenu kod klijenta. naprosto, to nema veze sa mnom
trenutno mi je kum tamo, i on nam je pricao kako sastanci idu
nije to kao ovdje, svako sa svakim prica... ne, ti kazes sta imas onom preko puta tebe, koji je na tvom nivou, i on salje dalje

ovakav nacin zivota podrazumijeva da zena ne radi, jer kako ce? citala sam clanak u national geographic da beduinske zene po pustinji nisu pokrivene, jer moraju da rade oko stoke.

moja poznanica, iracanka, se pokrivala pred muskarcima. muz nije trazio to od nje - on je studirao u sarajevu i prva zena mu je bila sarajka. naprosto, ona se tako bolje osjecala, jer je navikla i to joj je prirodno i normalno. i kod njih u kuci je muz glavni, ali ona nije bas podredjena. imaju cetvoro djece, a htjeli su troje, pa se desilo. i to mi je ok

nazalost, to nije uvijek slucaj.... i u najsiromasnijem i najobespravljenijem drustvu, zene su uvijek siromasnije i obespravljenije od muskaraca

tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

nelly

Quote from: maripoza on April 01, 2012, 12:00:47 AM
Ne. Mene kad zanima kako neko izgleda ispod odece, ja ga skinem. Mislim, ako se pre toga ne skine sam. :lol:
:rofl:
raduje me da čitam tebe Ivy i glitti  :clap: :clap: :clap:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Glitter