Main Menu

Seminar Montesori kod kuce

Started by linga, April 18, 2012, 03:10:33 PM

Previous topic - Next topic

linga

Ako je nekom zanimljvo, mada je više za roditelje sa manjom decom:

Edukacija je namenjena: roditeljima, bebisiterima i svima onima, koji vreme provedeno sa decom, žele da učine kvalitetnim.Autor programa: Eržebet Bedrosian, spec. predškolske pedagogije – Montesori edukatorRealizatori programa: Eržebet Bedrosian, spec. predškolske pedagogije – Montesori edukator i Jelena Žepinić, Montesori vaspitač-instruktor
Sadržaj edukacije:  

       
  • Zašto Montesori?
  • Suština Montesori metode;
  • Montesori ambijent kod kuće;
  • Aktivnosti i Montesori materijali svakodnevnog života u kućnim uslovima;
  • Aktivnosti i Montesori materijali iz oblasti senzorno-perceptivnog razvoja u kućnim uslovima;
  • Montesori materijali i razvojne igre za razvoj govora i bogaćenje rečnika u kućnim uslovima;
  • Montesori materijali i razvojne igre iz oblasti pripreme za početno pisanje i čitanje u kućnim uslovima;
  • Montesori materijali i razvojne igre iz oblasti matematike u kućnim uslovima;
  • Aktivnosti i Montesori materijali iz oblasti upoznavanja prirode i okoline (kosmičko obrazovanje) u kućnim uslovima
  • Hodanje po liniji;
  Obezbeđeni materijali za učesnike:  -          Pisani materijal koji prati temu-          Zbirka fotografija materijalaZa detaljnije informacije i prijave obratite se na info@roditelj.org, ili telefone: 011/3165-375060/3292040 ili 060/5112-025Obuka traje ceo dan, cena je 4.000, ako bude više od 15 polaznika 3.500, a za članove Udruženja koji su platili članarinu je 2.000 :)

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

linga

Pa to je cena, žena naplaćuje svoj rad, a ne mi što delimo sve besplatno  :rofl: . Samo da znaš, nama su besplatne radionice najslabije posećene, ljudi imaju svoju logiku  :( a nemaju pojma koliko se mi polomimo da to bude besplatno.

disco2000

Dedo, nije to nista :lol: Sve sto nosi naziv "Montesori" ima visoku cenu...

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

disco2000

Ako je nekom zanimljvo, mada je više za roditelje sa manjom decom:

Edukacija je namenjena: roditeljima, bebisiterima i svima onima, koji vreme provedeno sa decom, žele da učine kvalitetnim.Autor programa: Eržebet Bedrosian, spec. predškolske pedagogije – Montesori edukatorRealizatori programa: Eržebet Bedrosian, spec. predškolske pedagogije – Montesori edukator i Jelena Žepinić, Montesori vaspitač-instruktor
Sadržaj edukacije: 

    Zašto Montesori?
    Suština Montesori metode;
    Montesori ambijent kod kuće;
    Aktivnosti i Montesori materijali svakodnevnog života u kućnim uslovima;
    Aktivnosti i Montesori materijali iz oblasti senzorno-perceptivnog razvoja u kućnim uslovima;
    Montesori materijali i razvojne igre za razvoj govora i bogaćenje rečnika u kućnim uslovima;
    Montesori materijali i razvojne igre iz oblasti pripreme za početno pisanje i čitanje u kućnim uslovima;
    Montesori materijali i razvojne igre iz oblasti matematike u kućnim uslovima;
    Aktivnosti i Montesori materijali iz oblasti upoznavanja prirode i okoline (kosmičko obrazovanje) u kućnim uslovima
    Hodanje po liniji;

  Obezbeđeni materijali za učesnike:  -          Pisani materijal koji prati temu-          Zbirka fotografija materijalaZa detaljnije informacije i prijave obratite se na info@roditelj.org, ili telefone: 011/3165-375060/3292040 ili 060/5112-025Obuka traje ceo dan, cena je 4.000, ako bude više od 15 polaznika 3.500, a za članove Udruženja koji su platili članarinu je 2.000

Deda

Znam da je Montesori skup, znam i da je dobar (ko voli), nego bas fino ona naplacuje rad
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

S obzirom na cene mnogih drugih stvari (recimo jednodnevni seminar NLP-a koji mene baš zanima :girl_sigh: za 200€, ili psihoterapiju koju plaćam 20€ za 45 minuta) ovo i nije mnogo, realno.
Janko 23.7.2002.

vojka

a da li vodimo decu sa sobom
i kada je ?
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

martina

Quote from: AnaK on April 18, 2012, 04:40:52 PM
S obzirom na cene mnogih drugih stvari (recimo jednodnevni seminar NLP-a koji mene baš zanima :girl_sigh: za 200€, ili psihoterapiju koju plaćam 20€ za 45 minuta) ovo i nije mnogo, realno.
ipak... ovdje tako nesto nikad ne bi naplatili. ipak je to reklama i sluzi da te privuce. al, valjda je trziste razlicito
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

AnaK

Al' ja ne kapiram kao reklamu, već obuku za upotrebu Montesori principa kod kuće  :ces:
Janko 23.7.2002.

martina

Quote from: AnaK on April 18, 2012, 07:49:15 PM
Al' ja ne kapiram kao reklamu, već obuku za upotrebu Montesori principa kod kuće  :ces:

aha, nisam onda skontala, linga je kriva sto je usitnila :)

montesori kod kuce - to jos nisam cula
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

AnaK

Janko 23.7.2002.

vojka

oni dolaze kuci?
ja sam ipak glupa plavusa? :-[
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

AnaK

Nisi, dušo, samo si mnogo trudna  :bighug: :kiss1:

Seminar je negde, ali se odnosi na primenu montesori metoda u kućnim uslovima, svako sa svojim detetom, il' detetom koje kod njegove (tj. detetove) kuće čuva  :girl_haha: :kiss1:
Janko 23.7.2002.