Main Menu

Seminar Montesori kod kuce

Started by linga, April 18, 2012, 03:10:33 PM

Previous topic - Next topic

martina

Quote from: vojka on April 18, 2012, 08:11:08 PM
oni dolaze kuci? ja sam ipak glupa plavusa? :-[

:rofl:

ja sam mislila da je seminar kuci kod nekoga  :rofl:
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

AnaK

Ja danas definitivno imam problem u komunikaciji   :crycry: Da ćutim bar do sutra, a?  :lol:
Janko 23.7.2002.

martina

Quote from: AnaK on April 18, 2012, 08:19:09 PM
Ja danas definitivno imam problem u komunikaciji   :crycry: Da ćutim bar do sutra, a?  :lol:

ma jok, kad si mi ti objasnila, tek onda sam skontala

ja skontala da je seminar kod kuce, a ne za kod kuce originalno
valjda mi nije uopste palo na pamet da montesori moze u kucnoj radinosti
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

NikkiL

U pitanju je trening-seminar kako da roditelji kod kuce u radu sa decom kreativno provedu vreme koristeci metode Montesori principa/rada sa decom.  Nije nikakvo promotivno predavanje niti reklama, vec nesto posle cega roditelji mogu da izadju sa konkretnim znanjima i vestinama koje mogu da primene, zato se i placa.

Mi se trudimo da organizujemo i dosta besplatnih ovakvih predavanja i radionica, ali za neke to nije moguce, meni se cini da je ovo sasvim OK cena, posebno ako ste clan Udruzenja i platite sa 50% popusta. (A ako niste, uclanite se pa dobijate jos neke popuste, bice i jos predavanja raznih tokom godine i kojecega samo za clanove...)

CyberPsihologija Blog
Dekoracija torti i kolaca

Angela 27.10. 2002
Konstantin 03.01. 2006

janavi

Quote from: vojka on April 18, 2012, 08:11:08 PM
oni dolaze kuci?
ja sam ipak glupa plavusa? :-[
i ja sam ovako razumela pročitavši samo naslov, posle sam shvatila o čemu se radi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Dakle, u naslov navodnike:

Seminar "Montesori kod kuće".
Janko 23.7.2002.

martina

ja, nemojte da zbunjujete nas povrsne  :rofl:
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

linga

Jao  :lol:

Prvo, hvala na sugestiji, nikad ne bih skontala ovako kako ste vi, ali čovek se uči dok je živ. Stavicemo navodnike.
Drugo ovo što Niki kaže potpisujem.
Treće, seminar će biti u kancelariji ako polaznika bude do deset, ako bude više u školi Lazar Savatić u Zemunu (kod Keja).



vojka

Quote from: AnaK on April 18, 2012, 08:16:02 PM
Nisi, dušo, samo si mnogo trudna  :bighug: :kiss1:

Seminar je negde, ali se odnosi na primenu montesori metoda u kućnim uslovima, svako sa svojim detetom, il' detetom koje kod njegove (tj. detetove) kuće čuva  :girl_haha: :kiss1:
:rofl: :rofl: :rofl:
hvala ti AnaK  :kiss1:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

AnaK

Janko 23.7.2002.