Main Menu

Plišana pidžama

Started by AnaK, December 10, 2012, 05:37:21 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Dečačka, lepa, potrebna. Molim vas, ako neko vidi, u veličini 12 (visina oko 150) da me se seti i javi.  :flower:
Janko 23.7.2002.

cici



AnaK

Za HTC može da se slika  :turpija: A pidžamu nigde ne mogu da nađem, imaju u najboljem slučaju neke bledunjave frotirske. Prodali mi se untercigeri na lobanjice  :crycry: u Lindexu, a prošle nedelje je bila gomila u njegovoj veličini  :shout:
Janko 23.7.2002.

Lani


AnaK

Švapski fensi iskvareni naziv za duge gaće  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Finalina

uf, ovo je bas malo teze naci i ze devojcice, a kamoli za decake

AnaK

Ja sam prethodnih godina uvek nalazila u Merkatoru, u hipermarketu, ne znam koja firma, i uvek su bile divne, i kvalitetne i lepe. Sad imaju samo Jasmil.  :hm:
Janko 23.7.2002.

Finalina


martina

veliko ti je dijete, bice ti sve teze da nadjes.
moji nose flanelske donje dijelove, a gore najobicniju majicu

tj, to nose kad ustanu, pa se meljaju po kuci, a spavaju u boksericama - bez majice
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

AnaK

Nama je baš hladno u stanu, i ja spavam u plišanoj pidžami (imali smo pre neku godinu iste  :love32: on je svoju prerastao davno)
Janko 23.7.2002.

martina

ma ja spavam u dzemperu i sa debelim carapama  :lol:, posto meca drzi nisku temperaturu nocu, vruce mu

tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Finalina

ma naći ćes ili neko od nas natrči na nešto da valja.... a neka kupovina preko neta, možda?

AnaK

Sve može, ne pravim pitanje :)
Janko 23.7.2002.

Finalina

e pa dobro onda, tako ćeš najlakše naći

gasha

i ja trazim zensku u istom broju
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.