Main Menu

lopte

Started by gasha, February 13, 2013, 10:57:27 PM

Previous topic - Next topic

gasha

u mom stanu ima lopti , ne zna im se broj, raznih velicina,
moram da nadjem nacin da ih nekako lepo slozim, da budu na dohvat ruke, a da ne beze po sobi

razmisljam o necemu ovako


kako vi resvate taj problem , ako ga imate
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

rafa

divna ideja :think: :good:

isti problem  :)
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

cici



disco2000

Kako ga resavam? :blink: Nikako, guramo, preskacemo, saplicemo se :lol:

Odlicna ideja :nesvest:

Lani

Mi imamo 3-4 lopte, ne više. Neke su na terasi, neke ispod kreveta.

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lani

Vole one lopte ali ja ne dam da se to baca po kući, dobijam ospice od toga, tako da uvek imamo minimalan broj. Ako se neka probuši i izduva odemo i kupimo novu.

Summer

Ja ne dam da bacaju loptu po kuci :-[ moze samo u dvoristu. 


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Saska

ja ih držim u onoj korpi kineskoj, ali je malo i prilično nestabilno. I opet su svuda po kući, zato jer ja jedina vraćam lopte u korpu :lol:

Vockica

Ja nemam mesta da stavim nesto tako...sto rece Cici guram gde stignem a jos imam i lopte za trening koje su mi na terasi...ali super izgleda!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

limun

Imamo isti problem i veliku plasticnu kutiju na terasi, u koju doduse ne mogu da stanu sve lopte, jak vetar je otvara (pod uslovom naravno i da je dobro zatvorena, a lopte vracene na mesto).... Ova ideja deluje sjajno pogotovu sto je sa jedne stranice konopac pa mogu lakse da se upakuju sve lopte razlicitih velicina






martina

mi imamo onu veliku loptetinu za vjezbanje
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

gasha

Quote from: Summer on February 14, 2013, 09:35:19 AM
Ja ne dam da bacaju loptu po kuci :-[ moze samo u dvoristu. 

ne dam ni ja, ali  ima i onih kucnih, mekanih, sundjerastih, ali imamo i onih za basket , fudbal i slicno, koje se nose na trening, i bas vise ne mogu da ih obuzdam

Quote from: Saska on February 14, 2013, 09:36:15 AM
ja ih držim u onoj korpi kineskoj, ali je malo i prilično nestabilno. I opet su svuda po kući, zato jer ja jedina vraćam lopte u korpu :lol:
do sada smo tako radili, ali mi je bas nestabilna ta korpa, cak se i sama prevrce
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lani

Ma te korpe ništa ne valjaju, stvarno je najbolje nešto kao ovo što si stavila u prvom postu.