Main Menu

Prebacivanje iz vrtica u vrtic?

Started by stacka, February 19, 2013, 07:50:53 PM

Previous topic - Next topic

vojka

razmisljam se da li da konkurisem na jos nekoj opstini za upis u jasle  :think:
posto su mi rekli da je u pu palilula strasna guzva
nisam pametna  :think:
sta ako je ne prime
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

linga

Quote from: stacka on May 20, 2013, 04:52:11 PM
Linga, tacno ili ne meni je tako receno. BUKVALNO TIM RECIMA.
Pa, to je jedini razlog zasto smo i zvanicno menjali papire oko prebivalista. Jos sam ja pomenula kako nam na Zvezdari niko nije pravio problem oko toga a ona meni mrtva hladna kaze "Pa, na Zvezdari ima manje dece" :wall:
Anyway, zove me danas komsinica, njena mala ide u taj treci vrtic koji smo pisali, pita me jesmo li je upisali negde. Ja joj kazem sta je bilo, ispostavi se da ce njenu malu da prebace u Poletarac (taj je kod nas drugi na listi) jer u Maleckoj (u koju ona sad ide) ce rasformirati grupe i od dve jaslene prave jednu vrticku. Pola dece ostaje tu, pola prebacuju po ostalim vrticima. :wall: Dakle, taj treci komotno mogu da otpisem, nema sanse da ce je tamo primiti, ostaje da vidimo da li ce upasti u neki od ova dva. Vidim ja da mi se smesi natezanje sa PU ponovo. :wall:

ma verujem ja tebi, njima je tako najlakše. Ja ti kažem šta da uradiš i na tom papiru napišeš da tražiš da ti se u skladu sa pravilnikom pošalje PISANI odgovor na molbu.Veruj mi, mi smo od odbijanja u roku od dva dana stigli dotle da me zovu, jedno dete upišu a drugo prebace.

stacka

Hocu, sigurno cu tako uraditi ako bude neophodno.
Ja sam uz dokumenta u startu napisala i molbu u kojoj objasnjavam i zasto se prebacujemo i zasto hocemo bas tu. Naravno da su to vratili sa I. potvrdom o zaposlenju :hm:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.