Main Menu

Tablet racunari

Started by bubi, September 02, 2013, 04:11:34 PM

Previous topic - Next topic

Praslin

 :clap: :clap: :clap:
da radi dugo i pouzdano  :good:



"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Dawn

Nema greške sa Samsungom, naš šljaka godinama, Ana ga urniše :crazy:

Vila

Bravo  :clap: biće ti super koristan :girl_in_love:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Janko 23.7.2002.

Dacko

Skviknuo tablet na moru, nije hteo da se puni pa smo mislili da je otišla baterija, ali serviseri kažu da je softver bio problem pa su sve obrisali i sad mm i B. čupaju kosu zbog svega što im je zanavek nestalo i zbog ponovnih prilagođavanja koja će morati da unose, a po sećanju je uvek teže, a ja ih skroz razumem jer bih lakše podnela da mi neko bez dozvole sav nameštaj po kući izmeni ili izbaci nego da mi izmenja sva podešavanja na kompjuteru.

AnaK

Ma ipak je bolje nego da je otišao u legendu  :kiss1: Softver je dobra vest!
Janko 23.7.2002.

emge

jao Dacko. ali ipak dobro je da je software :bighug:

Dacko

U garanciji je, tako da bih ja radije da su mu promenili neki deo umesto što su ovo dirali. Samo da vidite te obešene njuškice mojih muških, a samo čekam kad će meni da uvale da sve sredim kao što je bilo, jer sam ga ja podesila i kad je tek kupljen iako ga inače ne koristim.

emge

Dacko, onda su face samo da te namame da se  sama ponudis :lol:
Ali i novi bi podesavali opet, tako da se nadam da je ovo dobro resenje, da je taj OS bolji od fabrickog :kiss1:

Mirka

Ajoj, znam kako ti je. Tako je meni mm u nekom trenutku rekao - Nadam se da nisi imala ništa važno na tabletu, morao sam da ga oporavim
A on meni u tom trenutku radio kao puckica (tablet, ne mm  :D )

Skoro se ja žalila kako mi je nešto usporio i praznila mi se baterija prebrzo, kad će on - Vreme mu je za novi reset
Ja ovako  :o :o :o
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Deda

Meni žao knjiga samo
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

talas1

Da pohvalim mts servis, uzela sam alkatel pixi klincu, izdrzao godinu dana ali kako ga koristi i ovim sam zadovoljna, crklo napajanje, odnela u ponedeljak u cetvrtak bilo gotovo. Spremili smo se za 30-45 dana cekanja. Inace tablet odlicno radi, ne koci, a mesecno uz box 170 din.
Samsung radi kao satic, kosta ali vredi svaku paru. Kad se setim onog prestigio nista mi nije skupo samo da radi.

Deda

 :lol: :lol: :lol:
Samsunzi su zakon a ni Lenovo nisu losi, moj koji sam dobila u zamenu za shit prestigo  super radi, 3.godina a slicne imaju i moj tata i sestra nikad im nista zafalilo nije .
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006