Main Menu

Eh te bebe...

Started by vucica, September 19, 2013, 05:11:58 PM

Previous topic - Next topic

Saska

vidim da sam pomenuta nekoliko puta :girl_haha:
stvarno mi treće dete nije padalo ni na kraj pameti, a istina je da nam je ulepšao život i nekako nam ga upotpunio

moma

tako je divan saskin komentar

ja zelim, ali se silno plasim i to sam vam rekla vec
kontam da jos imam fore, tek mi je 32
djeci 8 i 3
mozda sledece godine, pa da se rodi kad ica bude imala 5
:D

senka

saškin koment. :love32: :love32:

mnogo volim da čujem da neko želi treće dete  :girl_in_love:

da mi se desi trudnoća morala bih da je prekinem, te se nadam da neću doći u takvu situaciju
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

moma

mislim....
Nikola ceka da se rodi

disco2000


Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

anelore

Momo  :love32:
Kako si ti mlada  :love32: ja sam Vidu rodila sa 32 i 2 dana  :girl_haha:

vrana

Ja cak vise ni ne gledam bebecu opremu i ne mirisem ceznjivo tudje bebe. Bas se radujem uzrastu koji nas tek ceka,skoli,putovanjima,igranju karata u cetvoro,sedenju u kaficu sa decom...
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

anelore

Quote from: vrana on September 20, 2013, 10:49:13 AM
Ja cak vise ni ne gledam bebecu opremu i ne mirisem ceznjivo tudje bebe. Bas se radujem uzrastu koji nas tek ceka,skoli,putovanjima,igranju karata u cetvoro,sedenju u kaficu sa decom...
Bas ovako, samo sto mi sedimo u kaficu sa decom od njihovog rodjenja (dobro, nekad neko sedi a neko malo trckara ali deca su mi nacelno dosta lepo kaficki vaspitana, bar dok imaju svoje pice #toplacokolada)

vrana

Moja su totalni dizastr u kaficu. Dosadjuju se i onda krenu da jurcaju kao muve bez glave i onda meni presedne.
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

anelore

Nisi ih trenirala na vreme  :baba: :baba:

anelore

To u sledecoj knjizi da obradis  :baba:

Deda

Ja sam moje trenirala ali mi izgleda nisu bili intenzivni treninzi ili metodika  :crycry:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Margarita

i ja sam 'prerasla' bebeci uzrast, uzivam sto su veliki :love32:
dobro, bude mi poked malkice frka sto tako brzo rastu, kad gledam bebece slike, ali ne bih imala snage da jos jednom prolazim kroz sve to
ni fiizcki, ni psihicki, a o stambeno/ekonomskim faktoru i ne razmisljam
da imam zelju, mozda bi me to pokolebalo
mm isto misli kao i ja, jedino deca ponekad zatraze mladjeg brata (ili bar kucu, kao sava :girl_haha: )


Lani

A ja na te zahteve tipa rodi mi još jednu bebu kažem, nek ti rodi tetka (moja zaova).  :lol: