Main Menu

Psovanje (uopste i pred decom)

Started by Blue, September 21, 2013, 11:11:50 AM

Previous topic - Next topic

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Praslin

Treba li da naglasim da se to desilo na prometnoj ulici, pred gomilom ljudi  :lol: :lol:



"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

vojka

Quote from: Praslin on September 21, 2013, 02:48:55 PM
Treba li da naglasim da se to desilo na prometnoj ulici, pred gomilom ljudi  :lol: :lol:
ne, to se podrazumeva  :lol: :rofl:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

Of kors.  :lol:
Kao što je Iva mene pitala u krcatom restoranu jel istina da od krastavca rastu sise.  :rofl:

Praslin




"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

martina

haha praslin

ja se uopste nesto ne sjecam toga sa psovanjem... mi  ne toliko da psujemo, u smislu da saljemo nesto u pm, nego koristimo rijeci koje imaju seksualnu konotaciju u svakodnevnom govoru i neke zargonske ruzne rijeci, al baka i deda koji su zivjeli s nama tada - nisu... al nekako kad pricas s malim djetetom koristis rijeci. ne sjecam se da sam se posebno suzdrzavala... ne sjecam se stvarno detalja... moguce da imam neki osjecaj da nekim ljudima ili djeci to ne prija, pa se auto-korigujem donekle

u zivotu nikad ne bih rekla nikome da ne psuje pred mojom djecom, nisu drugi ljudi odgovorni za to kako ja odgajam djecu... imaju djeca roditelje da ih nauce da su to ruzne rijeci, i kad ih cuju

e sad, ako se vas dvoje ne slazete, to je drugi par cipela. ne znam. mislim da tu nije samo problem sto on nece, cak ni da hoce, tesko da bi bas mogao. to je nacin na koji se on izrazava. tesko da to moze da se promijeni u tim godinama. a ipak da se 4 -5 godina aktivno suzdrzava... stajaznam, nerealno mi to zvuci. s druge strane mogu da skontam koliko je to tebi grozno.
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

kalimero

Quote from: vojka on September 21, 2013, 02:28:34 PM
kad opsujem pred cokom, uvek joj se izvinim
i generalno ne psujem mnogo, tj nisam psovala mnogo  :lol:
kako sam pocela da radim, pocela sam i da psujem  :lol:, pokupih zargon od sefa  :-[

placem, cujem te kako izgovaras, samo si progutala ono "je***" na kraju recenice  :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Blue

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

vojka

Quote from: kalimero on September 21, 2013, 03:04:42 PM
placem, cujem te kako izgovaras, samo si progutala ono "je***" na kraju recenice  :rofl:
:lol: :girl_haha:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lukina mama

praslin  :lol:

ja u princpu psujem, mada ja vise koristim jebiga, retko kad sta drugo koristim....sto je interesantno nikad ne psujem na engleskom, sve godine sam ovde nikada nisam opsovala na eng. iskljucivo na svom maternjem psujem  i brojim pare  :girl_haha: navika je cudo.

ispred luke nikad ne psuje, ako mi se omasi , izvinem se i zna da je to ruzno, zna koje su psovke na eng. ali ne koristi ih.

jednom je dosao u sobu i kaze mi : mom tata said a bad serbian word sav ovakav  :o

Quote from: Lani on September 21, 2013, 01:57:11 PM
Mislim da mi već negde imamo temo o psovanju...  :think:
Ja umem da lanem, nije da ne umem ali izbegavam pred decom i ne volim psovanje pred decom.
Posebno mi je odvratno kad neko uči decu da psuju i onda umre od smeha kad ovi sve važni to ponove.  :hm:

ovo mi odvratno, i znam par takvih slucajeva, gde im je sipmaticno  :hm:
Luka ,09 April 2005

Zumbulica

Quote from: Praslin on September 21, 2013, 02:42:08 PM
Nikad neću zaboraviti biser
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

:lol: :lol: :lol:
Placem  :rofl:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici

Quote from: Lani on September 21, 2013, 02:51:51 PM
Of kors.  :lol:
Kao što je Iva mene pitala u krcatom restoranu jel istina da od krastavca rastu sise.  :rofl:
Zanima me sta si joj rekla :D
Praslin :lol:


Summer

ja opsujem ponekad, najcesce u autu  :-[ desi se da mi izleti pred decom, ali se izvinim. mm psuje uzasno, ne u razgovoru sa njima, vec u razgovoru sa drugim ljudima, jedno vreme sam se mnogo nervirala, sad sam poravnila. njih dvoje znaju da tata psuje, da su to ruzne reci, da to nije dobro, znaju da oni ne treba da ih koriste. david mi neki dan kaze - tata je razgovarao sa nekim telefonom i bas je mnogo psovao, ne valja mu to.

praslin  :rofl: :rofl: :rofl:


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lukina mama

u pravu si summer, ja kad pogledam najcesce opsujem u autu....gledam da se kontrolisem kada je luka tu , ali si u pravu u autu sam najgora.... :-[
Luka ,09 April 2005