Main Menu

Psovanje (uopste i pred decom)

Started by Blue, September 21, 2013, 11:11:50 AM

Previous topic - Next topic

vrana

Ja psujem,ali ne u afektu,nego prosto koristim vulgarne izraze dok pricam. Nikada mi se nije omaklo no u jednoj formalnoj situaciji,pred decom kao ni pred roditeljima i starijima.
Nikada nikoga ne opominjem za psovanje,sta imam ja da nekoga opominjem
Osim u slucaju gramatickih gresaka  :D
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

Ne opominjem ni ja, nisam nikom mama osim Ivi i Uni pa samim tim nije na meni da opominjem.

vrana

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

vrana

i da se korigujem, jer sad kad proctam svoj post, ispade da psujem kao kocijas, a zapravo nije tako, nego se ne libim da nekad iskoristim neku prostotu, da tako kazemo :lol:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

kalimero

Quote from: vrana on September 21, 2013, 08:55:30 PM
a u slucaju gramatickih gresaka? :spiteful: :spiteful: :spiteful:

jao, tu sam jeziva, odvalice me neko jednom....  :crazy:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Lani

U slučaju gramatičkih grešaka kad je neko poznat da, kod nepoznatih se ugrizem za jezik, šta ću. :lol:

vrana

da, i ja se ugrizem za jezik kod nepoznatih, ali mi se dusa nekako zgrci i bolno uvrne  :crazy:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

cici



Dada

Quote from: vrana on September 21, 2013, 09:17:15 PM
da, i ja se ugrizem za jezik kod nepoznatih, ali mi se dusa nekako zgrci i bolno uvrne  :crazy:

:lol: :lol: :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

maxic

Ja ranije nisam nikad, ali od novih drugarstava, primilo mi se. I omaklo mi se par puta pred djecom, u kolima, a i u nekoj histeriji nevezanoj za njih, pa sam se izvinjavala. A nije im to nista nepoznato.  Jedan nas komsija, super lik ali nekad bas ne kontrolise rijecnik kad podivlja, on zna da baci kapu na pod i skace po njoj i citav repetoar iznese, i onda se i on izvinjaa djeci, tako da su svasta ovog ljeta culi, a bogami i zapamtili.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

AnaK

Quote from: maxic on September 21, 2013, 11:34:28 PM
on zna da baci kapu na pod i skace po njoj i citav repetoar iznese,

Jao, kao terrible two  :rofl1: :crazy:
Janko 23.7.2002.

Lani

Maxic  :lol:
Tako sam ja imala koleginicu, kad je vidi čovek mislio bi da je od onih kojima je psovka i idi u peršun a njoj kad se razveže jezik, postideo bi se i onaj kočijaš iz poslovice.  :lol: :rofl: Ali nekako joj je to stajalo, ne umem da objasnim.  :rofl: Ima onih iz čijih usta sve zvuči odvratno i prostački a ima onih koji su mi smešni kad psuju i divljaju.

Zumbulica

Quote from: Lani on September 21, 2013, 11:40:12 PM
Maxic  :lol:
Tako sam ja imala koleginicu, kad je vidi čovek mislio bi da je od onih kojima je psovka i idi u peršun a njoj kad se razveže jezik, postideo bi se i onaj kočijaš iz poslovice.  :lol: :rofl: Ali nekako joj je to stajalo, ne umem da objasnim.  :rofl: Ima onih iz čijih usta sve zvuči odvratno i prostački a ima onih koji su mi smešni kad psuju i divljaju.
Pa to, rekoh, ja postujem kad nekom stoji psovka  :lol: Meni jednostavno nije prirodno, prihvatila sam da sam takva da se pomucim kad treba i opravdano da upotrebim neku rec  :-[ nije mi lako  :lol: Dobro, u afektu znam da opsujem po automatizmu  :lol:
A sto se dece tice, ne mogu da menjam svet kojim su okruzene i da ih stitim. Mogu samo nekad da ih postedim prevelike izlozenosti ....
Psovanja ima raznih, mislim da postoji i hronicno, vulgarno, psovanje koje odrazava mizantropiju i opste nezadovoljstvo zivotom. To je teska kategorija, sve ostalo je u vecoj ili manjoj meri ljudski. 
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Blue

Quote from: Summer on September 21, 2013, 06:39:59 PM
njih dvoje znaju da tata psuje, da su to ruzne reci, da to nije dobro, znaju da oni ne treba da ih koriste. david mi neki dan kaze - tata je razgovarao sa nekim telefonom i bas je mnogo psovao, ne valja mu to.

pametnice male.  :girl_in_love:

ovo mi bas daje nadu.  :good:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.