Main Menu

Uspavljivanje

Started by Blue, October 07, 2013, 09:21:52 AM

Previous topic - Next topic

Blue

Quote from: vojka on October 09, 2013, 04:19:20 PM
blue, moje obe ne podnose pokrivanje  :lol:
i jednu i drugu kad pokrijem, kao da sam ih na uzareni ugalj stavila, a ne pokrila mekim cebencetom  :lol:
tako da sam ja od toga odustala  :turpija:, prisla sam tome sa druge strane
u sobi gde spavaju onda zagrejem posteno  :beach:, i ic se ne sekiram sto su otkrivene  :rofl:

zaboravila sam da prokomentarisem ovo. drago mi je sto nismo jedini sa ovim problemom  :bighug: to mi dodje kao neka uteha :lol:

njemu ocigledno ne smeta sto je otkriven, tople je krvi. iako ne grejem uopste u spavacoj sobi. najcesce spava u tankoj pamucnoj pidzami otkriven (otkrije se), ja u majci pokrivena skroz debelim jorganom. i ja trenutno prehladjena, grlo me boli, a njemu kuc kuc nista ne fali i topao je dok spava  :-X
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

martina

i moji su stalno bivali otkriveni
po evropi imaju neke vrece za spavanje, kod nas to ima samo za male bebe
mene isto nije previse uzbudjivalo, bilo je ok toplo u sobi

ja sam i inace morala da naucim da titi oblacim sloj manje nego sebe.
a l&m je baka navikla da nose potkosulje... sto je najgore ovdje bas nema tih potkosulja, tesko se nalaze, pa sam u neko doba odustala i bas su se bunili

i sada im uglavnom nije hladno, mogu u kratkim rukavima do 10 stepeni
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

emge

I moji uglavnom spavaju otkriveni, tj. Marta je u zadnje vrijeme počela da se pokriva.
Zato marku obučem čarape :lol: i onda svuda ima makar neki sloj.

Summer

Kod mene D zimogrozljiv od kad se rodio, uvek se pokriva, sam trazi da obuje carape za spavanje  :crazy: A Sari nikad pokrivena, uvek joj vruce, pre neki dan sam je zatekla u potkosulji ujutro, otkrivenu, skinula pidzamu u toku noci, jer joj je bilo vruce  :wall:


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

vojka

ne bi meni smetalo da se ne pokrivaju, a da im je vruce
nego recimo coka se probudi usred noci i  hladno joj je
pokrijem je, i kako zaspi tako se otkrije  :crazy:
ali resila sam sve to grejanjem  :turpija:  :beach:
pa sad ako im je to gust mogu i gole da spavaju  :rofl:, ne nerviram se  :calm:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Mirka

Sve sam preskočila, obećavam da ću pročitati, ali naslov teme me prosto vuče da pokažem na šta su moji odlepili ovih dana
firestarter lullaby (good quality)
:girl_haha: :kiss1:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

vrana

hahaha ja sam umirala od smeha svaki put kad sam pustala ovo, a jedno vreme sam pustala po ceo dan  :rofl:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

martina

jao, meni tu sestricna od pet godina, nocas sam ustajala usred noci, ona jadna posla da piski i upiskila se usput i sjedi u sobi iza vrata i cvili... ko zna koliko dugo dok se ja nisam opasuljila, dijete doziva mamu... meca je nije ni cuo... jos sam je lupila vratima kad sam otvarala, sjela je tacno iza ... totalno sam nesvikla na malu djecu, neki dan posli u kolingvud, ja joj nisam ni rekla da piski, naravno usput je trazila  :girl_haha:

elem, stavim je nazad u krevet bez gaca, nesto se batrgala, medju javom i medj snom, nisam htjela da insistiram, reko ako sad krene da place nadrljali smo, kontam prezivjece... prepipala samo krevet, vidim suh, tu i skontam sta je bilo... onda usput ugazim  :lol:

jao, fala ti boze kad ova djeca porastose... ja se divim ljudima sto radjaju sa 40 i kusur... ja sam sad toliko muhanata sama od sebe...
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

monochrome