Main Menu

Sanke

Started by Pepi, November 27, 2013, 01:47:46 PM

Previous topic - Next topic

Pepi

Jel imate sanke?
Koje su bolje, drvene, metalne ili plastične?
Gledam po netu, cene se baš razlikuju, ,mi hteli da kupimo dasi neke alpen spider, plastične, ali su se rasprodale, a i mm u međuvremenu promenio mišljenje, pa misli da uzmemo metalne  :think:

Saska

ja imam dvoje sanki (iz mog i bratovljevog vremena)jedne su drvene, jedne sa metalnom konstrukcijom. Uvek smo se svađali oko ovih metalnih, bolje se letele.
Moja deca se uglavnom kliskaju, sanke slabo koristimo, baš retko.

Finalina

nemamo sanke koje smo kupili vec neke moje drvene sa tavana smo vadili kada je bilo prilike za to (baš smo se retko sankali u gradu)

kliska nisam kupovala do prosle godine kada smo "morali" da ih nabavimo da svako dete na skijanju ima svoj ( jer su oko kuce njima razgrtali sneg posto nema dovoljno lopatica :rofl: )... elem, kliska nikako ne uzimati za malene, pepi, samo da spomenem ako vec znas da ne valja

ja bih odabrala drvene, pa tek onda plasticne ili metalne (zapravo, treba da budu odgovarajuce da neko sedne sa tako malim detetom, a za kasnije je lako odabrati tj decko ce tada vec znati sta zeli :) )

prevodilica

nemamo :( to malo snega što bude uglavnom se posluže kliskom

a men se čini, barem smo mi takve imale, da su drvene sanke neprevaziđene


Pepi

I mi smo imali drvene, sad ih Bole i Lara koriste  :girl_in_love:
za dasu neću klisko, još je mali.
A vidim da te metalne sanke imaju i naslon pozadi,pa može dete samo da sedi, a tata da vuče  :turpija:
Ovde kod nas ravnica, nema brda da bi mogao da se spušta,u ZR isto, a kod moji ne znam da li ćemo ići u toku zime...
Meni je kao maloj bilo najbolje kad odemo kod babe u selo, a selo pod planinom, brda koliko hoćeš, a mi napunimo najlonske džakove slamom  :girl_in_love: kako to juri  :girl_witch:

irma

mi imamo te metalne sa "tim pozadi" i skroz su ok :) doduse, prosle zime tj onih nekoliko dana snega se samo kliskala, ali pretprosle su dobro odradile posao :)

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.


Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.

linga

Quote from: Pepi on November 27, 2013, 02:18:11 PM
I mi smo imali drvene, sad ih Bole i Lara koriste  :girl_in_love:
za dasu neću klisko, još je mali.
A vidim da te metalne sanke imaju i naslon pozadi,pa može dete samo da sedi, a tata da vuče  :turpija:
Ovde kod nas ravnica, nema brda da bi mogao da se spušta,u ZR isto, a kod moji ne znam da li ćemo ići u toku zime...
Meni je kao maloj bilo najbolje kad odemo kod babe u selo, a selo pod planinom, brda koliko hoćeš, a mi napunimo najlonske džakove slamom  :girl_in_love: kako to juri  :girl_witch:

Ima brdo, kod nove Crkve, malo, ali posluži :D

AnaK

Pepi, sačekaj sa kupovinom par dana, da vidim gde su naše, nešto ne mogu da se setim da l' su u podrumu ili smo nekom dali. Drvene, sa naslonom  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Zumbulica

Mi imamo neke drvene koje se rasklapaju, nisu lose. A najcesce koriste kliska. Dala si mi super ideju sa ovim napunjenim najlonskim dzakovima, razmisljam cime da ih napunim da je slicno slami  :think:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Pepi

Anak,važi  :kiss1:
Zumbulice, može bilo čim, i stara garderoba može da posluži, sunđer, mi smo imali slamu na selu pa je iskoristili.
MM hteo da kupi slamu ili seno na pijaci, da pravi sanke za sebe  :girl_haha:

Zumbulica

Videcu da nadjem neki sundjer, a slama je stvarno idealna, laka ....  :bighug:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Mi imamo drvene sa metalnim naslonom a Iva već par godina skoro isključivo kliska koristi.

anelore

Moja deca ne vole kliska, nikako.
MI smo imali plasticne sanke, jedne su stradale u Beogradu, druge u Bugarskoj, trenutno nemamo nikakve, a ako bude snega ove godine, kupicemo ili drvene ili one plasticne koje lice na drvene, dakle, nisu kao korito vec plastika izlivena tako da lici na drvene sanke.

Summer

Moji koriste kliska, a ja pojma nemam gde su mi proslogodisnji, mozda smo izgubili / bacili.  :think:


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Ira

A sta je klisko?  :-[



"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck