koliko cesto ljubite svoju decu?

Started by Finalina, April 04, 2014, 02:16:47 PM

Previous topic - Next topic

Finalina

Čavrljali smo ovim stvarima, ali vec neko duze vreme, kako vidim da su mi deca porasla i kako ja to dozivljavam, malo malo pa cesto izgovorim "jos tako su malo mali"  :love32: 

Volim da ih gnjavim, grlim, ljubim, a oni i ne bas toliko koliko ja  :lol: , ali nadjemo se na pola  :girl_haha:  .... ja ih cesto ljubim nocu, tada se bune najmanje  :rofl:  (mladjani spava kao top, ali ona se vrpolji i brani, ne da mi bas da je gnjavim, a kada me mm u'vati ne dalu stalno mi govori "ma pusti ih da spavaju" ) .... i tako ...

Ovih dana sam ih nesto cesto obilazila i tako ljubila pa sam se opet zapitala radimo li to svi tako i toliko ...

martina

luka i martin su veoma huggable. u skoli su ustajali da grle uciteljice
tako da s njima i dan danas imam taj fizicki kontakt, iako ja nisam posebno huggable

tiana -- ona je pokusavala kad su oni bili mali, posto je njima zavidila, da se tako grli, mazi, a onda je skotala da joj to nije bas zanimljivo.
nas smo obe kaktusi, valjda
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Dada

A sto znam, smanjilo se to ali sam ih se naljubila za dva zivota, tako bar Z kaze :lol: Jovan se i dalje prisunjava da dobije poljubac, Djina je drvena a Mici me zgrabi i izljubi kad joj volja pa ja uzvratim :girl_haha:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Margarita

mladji je maza prava i dalje, minimum jedna tura mazenja i ljubakanja u toku dana :rofl: pred spavanje oabvezno
a tek kad treba da radi domaci - namesti tuzni pogled i kaze: znas otkad se nismo mazili :'(  :lol:

stariji ne voli da se ljubi, on je vise onako da povremeno uleti u zagrljaj
ali i ne brani se mnogo :girl_haha:


rafa

Pa, cesto I dalje  :) (mislim, kad sam fizicki sa njima) I nadam se da ce tako I potrajati.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

stacka

Ja ih ljubim i gnjavim non stop, sto rece Martina oboje su huggable  :girl_haha:
Aleksa isto ima taj rad da prilazi uciteljicama i da ih grli, to je radio i sa vaspitacicama a ja se prosto nekad pitam kako one gledaju na tu njegovu prirodu.

Masa je bila u prvih godinu - godinu i po dana pravi mali mrgud, nije dala ni da je ljubimo niti je ona ljubila. Sad je susta suprotnost :girl_in_love:

Pred spavanje je najintenzivnije, a tad mi je nekako i najsladje, da ih iscmacem od glave do pete kad su tako vec ususkani :love32:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Zumbulica

Mi smo svi prilicno huggable i "volim te"  :girl_haha: Kad su bile male ispracale su tatu svaki dan na posao kao da ga ispracaju na minimum mesec dana.  Sad primecujem da je Emi malo dosadilo, a Jelena ponovo ima potrebu za grljenjem i to otvoreno trazi ....
Ja sam odrasla u porodici bez toga i to mi je zauvek dalo neku hladnu crtu u karakteru i odredjenu distanciranost. MM je odrastao u toploj porodici.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

stacka

Moja porodica, narocito cale je takodje bez tih izliva neznosti i dan danas, ali meni to nekako dodje kao dodatni podstrek. Znam koliko je meni i sestri to nedostajalo kad smo bile manje a ne zelim da se moja deca tako osecaju.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Zumbulica

Quote from: Dada on April 04, 2014, 02:25:23 PM
A sto znam, smanjilo se to ali sam ih se naljubila za dva zivota, tako bar Z kaze :lol:
Ovo i ja kazem za sebe  :lol:
A Jelena je sad u nekoj fazi da gnjavi Emu, udavi je od cmakanja i grljenja  :crazy: I inace, kod Jelene primecujem vise topline i malo distance, Ema je malo hladnija.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

martina

ja se uopste ne sjecam. kako god je bilo, izgleda da mi je odgovaralo

tako da se s djecom ravnam po njima. ali ja nesto nisam posebno u tom fazonu. meca jeste sa mnom, ali s njima manje
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Elanor

milena je dosadna na kub :girl_haha:. koliko god da bih je ja ljubila i mazila, ona hoce triput vise, toliko da mi izadje na nos i postane obaveza.
filip ne da da se ljubi. i on je huggable, ali ljubljenje ni pod razno, to mu spada u kazne :lol:. on voli da ga diras po kosi :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Dada

Ja imam najdosadnijeg tatu na svijetu, taj bi me i danas samo drzao u krilu i mazio  :lol: a majka mi je drača (trn, prim. prev :lol:) Ja sam mislila da cu povuc' na nju ali nisam, Z kaze da sam samo za njega drača :girl_haha: A i majka je dozivjela renesansu odkako je postala baba, sad i nas stare cesce poljubi, ne samo za NG i rodjendane :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Blue

ja ljubim i mazim malenicu koliko god mi dozvoli, tj. koliko vidim da njemu prija.
on je od onih "muskaraca" koji vole da ih se ljubi i mazi, ali iskljucivo nenametljivo i nezno - nikakvo cmakanje, gnjavljenje i ugrozavanje licnog prostora kod njega ne dolazi u obzir.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

martina

sad se sjecam da je moj tata znao da kaze: ma nisi me poljubila tri dana.. ili tako nesto

mama nije, al to mene nesto nije pogadjalo, vise mi je tata bio naporan  :lol:
i definitivno zamisljam tatu kako bi se igrao s djecom, on je obozavao djecu i djeca njega, nekako je znao da se postavi na djeciji nivo

mada, ja sam i kao dijete bila ozbiljna, nisam voljela ni da se igram bas nesto, nikad nisam tepala i mazila se
a meca je potpuno drugaciji, mada luka i martin se vise sa mnom maze, mislim da njima vise prijaju zene, i sa bakom su obozavali da se maze
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

vojka

Mi smo jos u fazi da se ljubimo I grlimo
Coka je samo vrlo intenIzivna Bila u tome I kao mala
Kad se zaleti izbije vazduh  :rofl:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012