koliko cesto ljubite svoju decu?

Started by Finalina, April 04, 2014, 02:16:47 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Quote from: stacka on April 04, 2014, 02:37:06 PM
Moja porodica, narocito cale je takodje bez tih izliva neznosti i dan danas, ali meni to nekako dodje kao dodatni podstrek. Znam koliko je meni i sestri to nedostajalo kad smo bile manje a ne zelim da se moja deca tako osecaju.

Ovako  :) a moju decu davim i gnjavim kad stignem a to je često.
Obe vole da se maze i još uvek se ne otimaju a nadam se i da neće početi skoro.

monochrome

pa cesto se mazuljamo i cmacemo, ali sam primetila da vise to ne zeli u javnosti :lol:

ja se sa tatom i mamom jos uvek mazuljam, sedim tati u krilu, mami ne mogu...nju bih ubila na licu mesta :lol: :lol: :lol:
cak im ujutro dodjem i u krevet, a stella se naprosto zgrazava, ali uvek kaze da je svesna da ja nisam bas bazdarena, pa se ni ne trudi da razume :turpija: :diva: :dog: :lol: :lol: :lol:

Finalina

coka je moj covek :girl_haha:  od njene ljubavi i konji crkavaju... imam cak i dokaz za to, jednu fotku, samo takvu :love32:....nego, znate mene sa fotkama :rofl:

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Dacko

Ljubim ga i grlim kad god smo bar minut u stanju mirovanja, on od rođenja voli da se mazi, ali oboje umemo da budemo i grubi pa se ponekad silna nežnost završi svađom ili durenjem. S druge strane, nije mi prijatno kad mi se ujutru uvali pod jorgan da se umiljava, čini mi se da je za to već veliki, tako da sam taj običaj ukinula, a da je devojčica ne bih.  :-[

veki

stalno, danju, nocu, ljubim, mirisem, grlim, i nadam se da nikada nece reci sad sam dovoljno velika, ne treba mi to
A je raspolozenauvek, K. samo nasamo, mrzi svako iskazivanje neznosti u drustvu

Summer

Stalno  :girl_haha:

David je maza, oduvek bio i jos uvek je. Nikada nije odbio poziv na mazenje  :girl_in_love: Sara bar jednom dnevno i meni i mm na poziv - dodji da te poljubim, kaze NECU. Ali kad ona odluci da se grli i ljubi, postaje najveca maza na svetu. Znaci, samo i iskljucivo kad njoj odgovara, kao i za sve drugo/
Iliju gnjavim po ceo dan, on mi se ne moze oteti, sve i da hoce  :rofl:

Ja sam i na faksu znala da legnem kod tate u krilo, on me ceska po kosi  :love32: Mama nas je ljubila. MM-ovi nekako nisu u tom fazonu, a on stalno grli i ljubi decu. U poslednje vreme stalno govori Davidu - dodji, da se grlimo, porasces mi brzo, neces hteti ni da me poljubis, a David sav u cudu  - a sto ne bih hteo  :rofl: Videcu ga za godinu dve  :)


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lukina mama

moji mama i tata nisu nesto bili huggable i kissable prema nama, a cini mi se da sam ja to nadoknadila sa Lukom  :girl_haha: :girl_in_love:

moje dete voli da se ljubi, i mazi, i ja uzivam u tome  :girl_in_love: :girl_in_love:

cini mi se da sam nekad dosadna, ljubim i kumovu decu kada ih vidim  :love32: :love32:
Luka ,09 April 2005

Beatrix Kiddo

Ovi moji jos nisu prestali da traze i prihvataju poljupce i zagrljaje :)
A i ja furam to dok god ne pocnu oni da odbijaju  :D
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Finalina

ja sam citala i slusala kako muska emotivnost i neznost, prema zenskom rodu, zavise upravo kakvu neznost dobiju od majke

pitam se sta je kljuc kod devojcica, kada su majke u pitanju


Beatrix Kiddo

Citala sam da je za djevojcice vazan otac, pa se brinem za Varju  :crazy:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

senka

Devojke su uvek raspolozene. M je prestao sa 5-6 godina. I od tad nije vise nikog poljubio. Mene je zagrlio skoro, posle 10 godina, krenule su mi suze ...
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

martina

meni su luka i martin neki dan bili u krevetu... oni su to obozavali, do prije par godina su svako vece dolazili sa mnom, ja citam, a oni se svadjaju ko ce pored mene  :lol: ( posto ja lezim na svojoj strani) i onaj koji je kraj mene ne moze u wc
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

bubi

Gnjavim ih i obozavam da ih cmacem.stariji je povukao na oca i kad dodje da ga poljubim on spusti glavu a poljupce retko daje..ali zato sa ovim mladjim sve nadoknadjujem,on voli da se cmace i mazi.jednom mi je rekao kad sam ga zvala da se ljubimo:"ti bi se svaki dan ljubila":-)




dmi

gnajvimo se stalno svaki dan nekoliko puta i imamo rituale za spavanje i ustajanje. mada za ustajanje tek kad ona odluci da je vreme da se pomazimo ahahahah
vikendima spava sa mnom  a ja sam ovako ujutru :wacko:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen