Bebi gimnastika, podloge za igru....

Started by kalimero, February 07, 2015, 03:05:49 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

Potpis za Emge i Summer :bighug: i okreći ga na stomak

kalimero

okrecem, okrecem :pioneer: samo razmisljam da l negde gresim, sta jos da uradim i tako.....:think:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

emge

Okrećeš ga, kad se umori ovako mu podupreš peškirić - pa malo sa njim, malo bez :) Krećeš kratko, pa sve duže :)

Glitter

evo ga Markic koji kaze: Sta cu kad moram  :love32: :lol: :lol: :lol:

emge

Malo je off, ali ne znam da li si upratila da kad ga je pitao moj bratanić zašto nosi naočare, da je odgovorio "nemam izbora" :lol:

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Glitter

Quote from: emge on February 08, 2015, 01:53:11 AM
Malo je off, ali ne znam da li si upratila da kad ga je pitao moj bratanić zašto nosi naočare, da je odgovorio "nemam izbora" :lol:
:rofl1:

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

kalimero

lenjivac voli gimnastiku, naravno u ogranicenom vremenu al na stomak nikako...glavicu drzi odlicno i sav je cvrst i jak, i stavljam ga na stomak kad mi je u krilu, to sve hoce...al na stomaku na tvrdoj podlozi nece rukama da se odupre, ne ume da ih sam postavi, kad ih ja namestam buni se i nece sake da otvori iz pesnica, sav se zgrci..... Pritom, kad je na ledjima ili uspravno siri sake i uzima stvari.... :think:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

disco2000

To su dva različita početna položaja i pred dete postavljaju različite zahteve. On treba da bude na stomaku sa otvorenim šakama...

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

disco2000

Jasno, place, zahtevno mu je :kiss1: I sama znas da treba.

kalimero

je l ima neka vezbica kako da ga motivisem da otvara sake u tom polozaju? Kako ruke da mu postavim ? On se samo zgrci, nagura ruke i stisnute pesnice ispred lica i nabije glavu u njih i glodje pesnicu :wall:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

disco2000

#29
Imas li "Lako do prvog koraka"? Knjigu i DVD? :think: Ne znam kako da ti objasnim. Okreci ga cesto, na kratko, na minut, pa sve duze. Oslonjen na podlaktice, ruke ispred pa polako povlacis da bi se sake otvorile, ne da ih otvaras na silu... ili malo lupkas njegovom sakom pa ce krenuti da otvara.

Ili pogledaj ovaj snimak, ima negde na pola kako izgleda u tom uzrast polozaj na stomaku.

https://www.youtube.com/watch?v=LWKrBvMDq_I