Main Menu

Torta za prvi rodjendan

Started by kalimero, October 07, 2015, 10:10:30 PM

Previous topic - Next topic

kalimero

odlicno, bas mi se dopada  :clap: :clap: :clap:

a je l mogu i u onom plehu za mafine da pravim, sta mislite?
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

AnaK

Može, sigurno  :good:A možeš i u onim džinovskim silikonskim modlama  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

disco2000

Moze, tako cu ja deci sledeci put. Sad sam pola mere. I bez cimeta. I njima bez marmelade :rofl:

Glitter

Takoreci klot da klotije ne mere :lol:

disco2000

Jes vala inace bih sve morala ja :lol: ili pravac u kantu :lol: kao rolat :lol:

Deda

Sto rolat u kantu  :baba: , to se samelje pa se filuje torta
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

veki

ja sam im za njih napravila od plazme, banane, putera, cedjene pomorandze i crne cokolade,
bez neke mere onako odokativno da moze rukom da se oblikuje, one su pojele slatko,
mm olizao tacnu, drugi nisu stigli ni da je pogledaju :D

disco2000

Koja torta, Dedo, koja torta?! :lol: nema toga kod mene, osim one od Petrinog rodj. koja mi samo zauzima mesto u zamrzivacu :lol:

Pepi

Kali, videh jutros na fb kod lepog brke neku torticu za prvi rođendan, ali ne umem link da postavim za recept  :-[
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1170159916346315&set=pcb.1046642918702118&type=3&theater

Finalina

Quote from: kalimero on October 07, 2015, 10:20:55 PM
:D ja bih jednu malu malecnu da napravim njemu, da je on njupa, samo da smislim od cega.....a za ove sto jedu sve, njima mogu kakvu god, to ce biti proizvod trenutne inspiracije  :rofl:
patispanj i banana, napravis malecnu... gore slag ili cokolada tj sta mislis da treba tj sto voli tj kako ti odlucis da je najbolje :rofl:

kalimero

priblizilo se :love32: i :( jer kad pre
i dalje sam ecipecipec izmedju medenog i plazme...mozda i obe... :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Xe

Nemam ideju, ali da se raspilavim na prvi rođendan  :love32:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

kalimero

na kraju sam pravila plazmu, ono, klasika: plazma, puter, secer, sok od cedjene pomorandze i slatka pavlaka (mlecna)..... Moca nije hteo ni da proba, mrstio se vec na slag  :girl_haha:

e, al da nastavim ovde temu,,.... za vikend nam dolaze kumovi sa decom, deca raznih uzrasta, od 2 do 12 god..... sta predlazete kao tortu za siroke narodne mase? gabon? sarlota? kraljica cokolade? nesto drugo?
deca da voledu.....razna deca........ bez oraha onda, kad bolje razmislim.....  :think:
razmatram i posne, mada imam za sada samo jednu osobu da sigurno posti i ako treba narucicu nesto posnih kolaca sitnih, samo za nju......
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.