Main Menu

Tenis 2016.

Started by Lani, January 04, 2016, 02:23:43 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Pao sajt za narucivanje karata  :crazy: :crycry:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ako mogu karte da se kupe preko Eventima, bolje svrati do prvog Delfija.

stacka

Ne moze.
DD tickets i WinWin radnje. :girl_sigh:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Izašao je žreb za Wimbledon, Novak i  :ch: u istoj polovini. Novak u 1. kolu sa nekim anonimnim Englezom, Viktor sa kvalifikantom dok Janko nije imao sreće, prvi meč sa Ser Žiletom.  ;D

senka

kupila sam Vimbldon aplikaciju
i sad mi stižu poruke o svakom koraku, stigli su na teren, počeo meč... :lol: odično je, odlično  :girl_haha:

Djoković- Ward u toku , aj nek nam bude zabavno i uspešno gledanje nama, a igranje našima  :tenis: :tenism:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Lani

#275
 :tenis:

Ja umirem na komentare moje mame.  :lol: Vrtimo malo kanale između Novaka i Ane, malopre Ana nešto kolosalno promašila, kaže mama: Kako je nije sramota!  :rofl:

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Lani

Izgubi, evo. O Bože me... :krsti: sad ću ja da kažem, kako je nije sramota.  :lol:
Doduše, mislim da sam u nekom Blicu ili tako negde pročitala da je ona zakazala svadbu nešto za dve nedelje, ne znam što je uopšte i dolazila na Vimbldon onda, očigledno su joj misli negde drugde.

senka

ma ona nikad nije bila skoncentrisana na igru 100%
uvek je pola u nekim ljubavnim zanosima ili raskidima
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Zumbulica

Quote from: Lani on June 27, 2016, 03:20:41 PM
:tenis:

Ja umirem na komentare moje mame.  :lol: Vrtimo malo kanale između Novaka i Ane, malopre Ana nešto kolosalno promašila, kaže mama: Kako je nije sramota!  :rofl:
:rofl1:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Janko izgubio isto...  :(

stacka

Bio je odlican u prvom setu i do nekog momenta u drugom.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

http://www.tennis.com/pro-game/2016/06/do-you-believe-miracles-britains-willis-early-talk-wimbledon/59232/#.V3IYFtJ94dU

Jeste videli ovog momka koji je sedamsto i neki...? Prošao pretkvalifikacije pa kvalifikacije pa prvo kolo i u 2. ga čeka Federer. Kakva super priča.  :girl_haha: