Main Menu

Letovanje/zimovanje sa vrticem

Started by chokoladica, May 22, 2009, 11:26:12 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

Finalina

Fićo, Fićo, Fićo  :clap:   
.... pa dakle stvaaaarno Choko  :rofl: .... pa makar nemojte da pricate o tome  :fool: , ako vec nije u šemi da ide ove godine   :)

Margarita

Ja danas uplatila prvu ratu za moju dvojicu.
Bili su manje-vise raspolozeni da idu, naravno uz obavezan uslov "hocu ja ako ide i on". Pavle se, cini mi se, bas raduje. Petar se malo uprpio sad kad je shvatio da je stvar ozbiljna.
Ali danas sam napravila glupost. Naime, iz Petrove grupe se prijavilo njih 4-oro, a da bi isla i njihova vasp. mora da ih bude min. 8. Sad ona, po dogovoru sa ostalim vaspitacicama i roditeljima, uzima iz drugih grupa decu ako ih ima preko 8, ili 1-2 iz grupe.
Danas me pitala da li moze da upise i Pavla u svoju grupu, sto je meni zvucalo savrseno - da budu zajedno, u istoj sobi, i sve to. Jos je i bila njegova vaspitacica dok je isao u vrtic u Kovilovu.
E, onda sam se izletela pa mu rekla da ce biti u toj grupi, na sta se on rasplakao i tuzno, najtuznije rekao: "Ali ja hocu da idem sa svojom vaspitacicom". I ceo dan se jedem zbog toga, bojim se da ce se razocarati, nemam pojma.
U principu, verujem da vecinu vremena provode svi zajedno, nisu bas striktno odvojeni, osim na spavanju.
Jel preterujem? Necu vise nista da mu pominjem, a moram da popricam i sa vaspitacicama.

Vockica

Moja Dunja je proslog juna prvi put isla na Kopaonik sa decom.Sve je proslo super-tako je rekla vaspitacica.Dunja je bila puna prica gde su sve isli,non stop je pricala kako im je bilo super super ali ona vise nece da ide-to su njene reci.Ja sam inace prezadovoljna njenim vaspitacicama.Vrlo su korektne i spremne na saradnju uvek.
Do ponedeljka treba da se odlucimo da li ce ici i ove godine. Pitala sam je,sve lepo objasnila i rekla je da joj se ne ide. Meni jeste zao ali necu insistirati.Plus sto je ove godine situacija specificna.Ona je u predskolcima i vecina se vec ispisala a njih nekoliko ostaju jos jednu godinu.
I jos nesto.Trebali su ici na Zlatibor.I tu se ona odusevila.Kad sam joj rekla da ipak idu na Kop bilo je-E tamo mi se ne ide! Nesto joj tamo ipak nije odgovaralo!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Finalina

posle samo jednog zimovanja, potpuno se izmeni pogled na odlazak na letovanje :D
moji idu ove nedelje :love32:

cici

Quote from: chokoladica on May 22, 2009, 03:56:47 PM
:lol: Evo sad je dosao iz vrtica i kaze da MORA da ide, KAKO DA NE IDE!!  :lol: Naravno, ne mozemo i na more i da ide sa vrticem. Ali, on menja misljenje kako vetar duva..  :hm:
Naravno da menja mišljenje, posebno što nije siguran da želi da ide.Kad bude stvarno bio spreman i želeo neće se dvoumiti.Bar je tako bilo sa mojom decom.Andrija i dalje ne želi da ide, a ja ga ne forsiram.
Kad sam preživela rekreativnu ovo će biti laća, što bi Sofija rekla  :rofl:


Margarita

Danas nam bio roditeljski povodom letovanja. Dobila sam spisak i sve pomnozila sa 2. :crazy:
Sve i nekako, al sta cu za onaj nesrecni maskenbal - pojma nemam. Necu stici ni da panicim oko letovanja, jer cu da panicim oko maske. :lol:

E, da - napisali nam da oobelezimo sve stvari. U prevodu, da n asvakom odevnom predmeti stoji ime deteta. Kaze jedna vaspitacica: Mozete koncem da izvezete. Kad ne padoh sa one stolicice. :blink: Jel bilo toga kod vas, iskusne mame?

Masha

Margarita, haos :rofl: Vaspitacica zivi u nekom ludom svetu :rofl: Mozes nekim flomasterom da napises inicijale, ipak su veliki i verujem da raspoznaju svoje stvari.

cici

Quote from: Margarita on June 11, 2009, 08:54:54 PM
Danas nam bio roditeljski povodom letovanja. Dobila sam spisak i sve pomnozila sa 2. :crazy:
Sve i nekako, al sta cu za onaj nesrecni maskenbal - pojma nemam. Necu stici ni da panicim oko letovanja, jer cu da panicim oko maske. :lol:

E, da - napisali nam da oobelezimo sve stvari. U prevodu, da n asvakom odevnom predmeti stoji ime deteta. Kaze jedna vaspitacica: Mozete koncem da izvezete. Kad ne padoh sa one stolicice. :blink: Jel bilo toga kod vas, iskusne mame?
Bila sam samo na jednom roditeljskom na tu temu.Da predložile su i to, ali i da ispišemo na unutrašnjoj strani ili na etiketi markerom.Ništa od toga nisam uradila jer sam se uzdala da ona poznaje svoje stvari.Na kraju nam nije ni trebalo jer je dva dana pre polaska dobila upalu uha i nije ni otišla.
Za rekretaivnu nisam obeležavala ništa, sve je vratila.Pomislila sam da je jednu majicu izgubila a ona je preplakala kao kiša kako je neodgovorna.Našle smo je ubačenu u kesu sa kostimom za maskenbal.*ebali ih maskenbali :rofl:


Margarita

Quote from: cici on June 11, 2009, 10:48:17 PM
Bila sam samo na jednom roditeljskom na tu temu.Da predložile su i to, ali i da ispišemo na unutrašnjoj strani ili na etiketi markerom.Ništa od toga nisam uradila jer sam se uzdala da ona poznaje svoje stvari.Na kraju nam nije ni trebalo jer je dva dana pre polaska dobila upalu uha i nije ni otišla.
Za rekretaivnu nisam obeležavala ništa, sve je vratila.Pomislila sam da je jednu majicu izgubila a ona je preplakala kao kiša kako je neodgovorna.Našle smo je ubačenu u kesu sa kostimom za maskenbal.*ebali ih maskenbali :rofl:

Vala bas.  :rofl:
To sa etiketama nije losa ideja, mada ih Pavle obavezno skida sa svake majice, smeta mu i grebe ga.  :hm: Vaspitacica mi kaze da im one svake veceri, kad se uspavaju, spreme iz torbe sta ce ujutru da obuku. Ako bas nesto i izgube, prezalicu, samo da ne vezem.  :lol:


AnaK

Ma ne moraš da vezeš inicijale. Možeš nekim debljim koncem (za gobleMe  :rofl:) negde s unutrašnje strane na šavu da napraviš dve-tri kruga u nekoj neobičnoj boji. Otprilike na istom mestu, lako vidljivom. Njemu pokažeš i gotovo.
I mi skidamo sve etikete  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

cici

I mene grebu etikete, posebno one od pola metra.Nema ti druge nego da vezeš, počni odmah :lol:


Finalina

koferi su spakovani :D

nisam izvezla nista, stvarno nisam mogla jos i to radim, iako sam planirala  :fool:

.... ali na ovu kolicinu stvari to je skoro na ivici Vilerovog srednjeg formata :rofl:

anelore

Mene ceka obelezavanje...Kostim su mu juce kupili moji roditelji - bice gusar. Cak su mu kupili i durbin!
A sad ozbiljno - u Engleskoj postoje firme (mozda i u okviru radnji koje prodaju uniforme za skolu) koje prave tracice od tkanine na kojima je odstampano ime deteta, odnosno inicijali (oba) i prezime, i to se usiva na svaku stvar deteta koje ide u internat (neki roditelji su cak usivali na carape).

Finalina

otisli su
kako je bilo  dirljivo i veselo svuda oko autobusa