Main Menu

A sta ce biti kad porastu?

Started by mango, June 04, 2009, 09:45:31 AM

Previous topic - Next topic

Masha

:lol:
vaspitacica/uciteljica i kopac?!?

vrana

Quote from: Masha on June 04, 2009, 02:03:28 PM
:lol:
vaspitacica/uciteljica i kopac?!?

Ja sam mislila da ce on biti majstor, podvrsta busac?
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Masha

Isto mu dodje, vazno da se kopa :blink:

Dusica

Naravno policajac, druga zanimanja apsolutno ne postoje :)



Unabebili

Quote from: rafa on June 04, 2009, 11:40:31 AM
:love32:

Teodora naravno uciteljica, ponekad spomene glumicu (mada nisam sigurna da sasvim zna sta to znaci, ne moze da razdvoji rl, filmove i daske nikako  :lol:)

Aleksandar zeli da bude - nista:hm: Samo da ga svi ostave na miru da se igra i da sutira loptu.  :rofl:
A da, par puta je rekao da zeli da bude skijas (sa Kipra  ;D).

aaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


ovo i ekselencija su mi za sad :love32: :love32:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Beatrix Kiddo

Quote from: Unabebili on June 04, 2009, 01:44:23 PM
Moj se dvoumi izmedju frizera i svestenika :wall: :wall: :wall:

Mada, kad bolje razmislim, obe profesije su sasvim solidne :rofl:

Srodna zanimanja nema sto  :lol: :lol:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Zumbulica

 :love32:
Jelena je jednom dosla iz vrtica odusevljena njihovom tetkicom i pratecim rekvizitima, dzogerom i rukavicama. Sada vec dugo razradjuje ideju izdavanja casopisa i za sad ce biti izdavac.

A Ema nam je super ambiciozna. Proslog leta na moru gde je jela mnogo sladoleda, pitamo je mi u kolima sta ce da bude kad poraste. Ona se okrece Jeleni i potpuno ozbiljno je pita "Jeco, sta ti mislis da je bolje, da budem frizerka ili da prodajem sladoled?" :lol:
Znaci, sve zavisi od trenutne inspiracije.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Quote from: AnaK on June 04, 2009, 09:48:08 AM
Janko trenutno želi da bude naučnik  :girl_in_love: A prošli smo razne faze - od prosac (u značenju prosjak), preko pumpadžije i taksiste. Zadovoljna sam razvojem situacije  :turpija: :lol:

Prosac  :love32: :lol:

Moje dete trenutno želi da bude mama kad poraste  :girl_in_love:

Elanor

Quote from: Zumbulica on June 04, 2009, 05:11:24 PM
Jelena je jednom dosla iz vrtica odusevljena njihovom tetkicom i pratecim rekvizitima, dzogerom i rukavicama.
ovako sam ja kad sam bila mala :). em su se stalno brckale u vodi, em su nam tetkice u vrticu bile neuporedivo ljubaznije od vaspitacica, mnogo sam ih volela :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Nanny Ogg

Ej, i ja sam htela da budem tetkica kad porastem  :)
Kad sam to sva odusevljena saopstila svojoj majci, rekla mi je "ne boj se, cero, to svakako nece da ti pobegne"  :hm:


Ajte zene, ne dram'te

Kafica

Prvo mi je rekla 'Dinosaurus! Grrrr!' (Džordž prase), pa 'Zubić Vila!' (Pepa prase) ::) a kad sam rekla da izabere nešto što nije iz crtaća, rekla je 'Ivan!' (tata, sasvim je jasno sa kim se identifikuje :girl_haha: ) Sad je rekla 'Mašinovođa!'

Krokodil, ekselencija, direktorka, prosac, skijaš sa Kipra, kopač, padre :girl_haha: :love32: 
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

cici

Quote from: Beatrix Kiddo on June 04, 2009, 10:53:47 AM
Jooj, Balsa mi je sad rekao da ce da bude ekselencija     :rofl: :rofl: :rofl:
Jao kako je sladak  :love32:



Gizmolina

Moja to dijeli po sedmici: ponedeljkom ce da bude sviracica, utorkom ce da hoda po gredi  :rofl:, srijeda slikarica, cetvrtak prodavacica, petak plesacica, subota balerina, nedjelja pjevacica.
- I nikad mi nece biti dosadno!-
________________
Why oh why didn't I take the BLUE pill?
________________
Mihaela 1.7.2002.
Nina 20.1.2009.

AnaK

Janko 23.7.2002.

maxic

Quote from: Gizmolina on June 04, 2009, 06:36:09 PM
Moja to dijeli po sedmici: ponedeljkom ce da bude sviracica, utorkom ce da hoda po gredi  :rofl:, srijeda slikarica, cetvrtak prodavacica, petak plesacica, subota balerina, nedjelja pjevacica.
- I nikad mi nece biti dosadno!-

Ovo je super.
Anja doktorica, zubarka,veterinarka, princeza ili kraljica, ponekad i uciteljica.
Milos ce da vozi smecaru- dakle smecar ili da hrani ajkule, ali kroz prozor :)
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07