Main Menu

skola plivanja

Started by gasha, June 12, 2009, 04:47:07 PM

Previous topic - Next topic

janavi

hvala :flower:

ja sigurno nisam imala 130 bila sam oko 5.5 godina, moja sestra od tetke je trebalo da krene u gimnaziju i nije znala da pliva, pa je moji upisali, a ja crkla da idem i ja, i išla ;)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Glitter

ovde moja drugarica radi u skoli plivanja u Sportskom centru, primali su decu sa navrsenih 5 godina

cici

Quote from: gasha on June 12, 2009, 11:03:19 PM
Znaci iskustva su razlicita :think:
plasim se kako ce biti, ali sam voljna da probam i imam vremena da ih vodim
Zakazala sam za ponedeljak

Dule stalno prica kako zeli da se kupa u bazenu, ali ne u moru, pa cu videti kako ce ispasti.
Gde ćeš da ih vodiš?


gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

cici



rafa

Alex je krenuo sa obdanistem u letnju skolu, 2 meseca.  :clap:

Ne mislim da ce za tako kratko vreme nauciti da pliva, ali sama cinjenica da je sam hteo i da me ne zarezuje uopste kad stigne autobus po njih, ma ni ne okrene se, i da tamo radi sve sta mu se kaze mi je vise nego dovoljna.  :innocent:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Summer

Da iskoristim priliku da malo reklamiram MM-a  :girl_smile:

Pre 10 dana je u njegovom klubu otvoren bazen i pocela je da radi skola plivanja (lokacija: u blizini hale Pionir). Skolu vodi covek koji to radi vec 10 godina na bazenu u Rakovici i jos na jednom mestu u Bg, ne znam gde. Bazen je super opremljen - podno grejanje, UV precistaci vode (upotreba hemije svedena bas na minimum), bazen je 13x9m, cini mi se.

Dobro je i sto to vreme dok su deca na plivanju, roditelji mogu iskoristiti za vezbanje u fitnes klubu ili kafu u okviru istog objekta. Naravno, postoje termini za plivanje i za odrasle (imaju i turbo dzetove, za plivanje u mestu).

Eto, pa dodjite  :bighug:


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

AnaK

Summer, ajd malo detaljnije - koji termini, koliko puta nedeljno?
Janko 23.7.2002.

Masha

i mene interesuje, koja je donja granica i koja je cena

gasha

da , da
i mene interesuju detalji
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Summer

Pisem detalje cim MM dodje kuci, moram njega da pitam  ;)


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

AnaK

Janko 23.7.2002.

MalaZutaPtica

Quote from: mango on June 12, 2009, 06:59:47 PM
Matija ide par godina u skolu Boda-Roda na NBgd. Ja sam bas zadovoljna. Pliva tako da se na moru ljudi okrecu za njim ;)
Boda roda je  :good:
Za svaku preporuku!
Boda raid taj posao vec (najmanje) 30 godina, iskljucivo sa decom (meni je bio trener u plivackom klubu) i sja-jan je!

Mi cekamo da dovoljno porastemo pa da seupisemo kod njega :)
Bice to druga generacija moje familije koju ce uciti svim lepotama plivanja  :love32:

MalaZutaPtica

Summer,
pa ovo je fenomenalno :good: (citam za zakasnjenjem)

Cekam detalje i zainma me je 'l mogu roditelji sa decom zajedno u bazen?
I da li mozemo mi (posto je verovatno starosna granica neodgovarajuca za nas) preko veze da se nekako .. .. da se usunjamo (uz pratnju nas matorih, sve dolazi u obzir, samo HOCU U BAZEN! ) :)

gasha

Prosao prvi cas.
Dusan nije krenuo sa obukom, jer je bazen dubok 110cm, a on je toliko visok, pa je i trener preporucila da ne ide, on se slozio, jer ionako mu je frka od vode.
Kaja je pocela i prezdovoljna je  :clap:, cak je danas naucila da zaroni bez zapusavanja nosa, a do sada je kmecala kada je i kap vode udje u oci. Presrecna je i ima gomilu pitanja i komentara, npr Da li je voda doneta iz mora ili iz slavine, i zabezeknula se kada je cula da je iz slavine, kaze to je bas dugo trajalo da se napuni. :lol:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.