Decje ljubavi i ostale zavrzlame

Started by Elanor, June 22, 2009, 02:21:43 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Ma to mi je skroz OK što bi deca htela.  :love32:
Sa tim idejama ja imam problem, verovatno iz sopstvene zatucanosti  :-[
Janko 23.7.2002.

Margarita

jao elanor  :blink: tacno ne znam kojeg bih smajlija stavila, ali to verovatno deluje strasnije i ozbiljnije iz nase perspektive nego iz decije  :innocent:

AnaK

Ma da, Janku je to velika želja, da nam C. dođe da prespava kod njega i da se druže. I grle  :blink:
Janko 23.7.2002.

Deda

Elanor, ja ne bih dozvolila... :crazy:..ne mislim sad da bi se nesto bogznasta dogodilo nego nek se igraju neko popodne a vi tu obe , mali su bre....a mozda tako treba u Evropi :rofl1:, ovde je tranzicija
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Elanor

Quote from: AnaK on June 28, 2009, 12:46:55 PM
Ma to mi je skroz OK što bi deca htela.  :love32:
Sa tim idejama ja imam problem, verovatno iz sopstvene zatucanosti  :-[
mama je dankinja, to valjda sve objasnjava  :D. te skandinavke su ipak drugacije. pitacu na poslu sta lokalci misle, bas me zanima da li su i oni "zatucani" kao mi...

elem, milena je danas isla kod oskara, naravno mene je odmah oterala kuci. kad sam dosla po nju, izjavila je da ce kod oskara da spava ne jednom, vec pet dana zaredom  :no:  :nokti:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

gasha

Koliko je tu uobicajeno da se spava kod drugara, obicnih  :D i onih posebnih?

Meni je skroz bezveze da neko dete iz vrtica cije roditelje jedva poznajem prespava kod nas, ai obrnuto. Sto kaze AnaK, pripisi ovo mojoj zatucanosti. Ali ovakva ideja mi jos nije prihvatljiva.
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Elanor

#36
ovde deca spavaju jedna kod drugih. nas je evina mama vec zvala.

ja mislim da milena jos nije spremna, ali doci ce i to vreme...
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

veki

aj i nama se desila ljubav, ispala je koka zavodnica, a ALex blago nezainteresovana, i zatucana mama kojanista ne primecuje  :lol:

salu na stranu one nemaju pojma sta to znaci, pa su na moru uletele u masineriju maxima, koji je zaljubljen u Kiki, al ga Nina i Alex spopadaju pa on jadan ne moze da se odbrani, ali ima i devojku u selu, al zato Alex i Nina drze Maxima da Kika pobegne u sobu ili iza mene.
Pa jos kad je Maxim rekao mm ti ces mi biti tata i izlupao ga po stomaku, ovome danima nije bilo dobro  :'( :'(

al svidja mi se kako reaguju posebno u odnosu jedna prema drugoj, i sto su im interesovanja dijametralno suprotna, osim sto vole mladje   :girl_blum: ljubi ih baba, to im nasledno izgleda  :hm:

AnaK

Quote from: veki on June 28, 2009, 09:26:29 PM
Pa jos kad je Maxim rekao mm ti ces mi biti tata i izlupao ga po stomaku, ovome danima nije bilo dobro  :'( :'(

Tačno zamišljam  :lol: :lol: :lol:
Janko 23.7.2002.

veki

ne mozes da zamislis, planirali smo da odemo do zlatibora na neki vikend,
mm ves razmislja o divcibarama, Maxim je sa zlatibora :lol:
i zabranjeno je pominjanje imena u kuci

Elanor

da nastavim nasu pricu. danas je mm pricao s vaspitacicom (poslednji dan pre raspusta) i rekla mu je da su njih dve (eva i milena) nemoguce. u ucionici su fine i poslusne, najbolje drugarice, ali kako izadju napolje krece rat za oscara :lol: tesko meni, crno mi se pise :lol:
srecom pa je raspust :) oscar sledece godine menja skolu, ne znam da li da zalim ili da se radujem, mada ne verujem da bi decija zaljubljenost prezivela raspust...

i da, od iduce godine najverovatnije ponovo rasformiravanje grupe :(
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Zumbulica

Ja sam blago zabrinuta sto moje starije dete ne prica vise o zaljubljenosti, ako pokrenem izokola tu temu ljuti se i sasece je u korenu. Mada smo zakljucili da gaji veliku naklonost prema Todoru, decaku iz odeljenja, neznom i lepo vaspitanom, mangupi je uopste ne privlace. Dok je bila u vrticu strasno se zaljubljivala i to po pravilu u mangupa br. 1 kao i ostale devojcice.
Kod Eme je to jos uvek klasicno vrticki, a ona je lepa i nezna pa je decaci vole. Jedna od najlepsih uspomena na njihovo zaljubljivanje iz vrtica su mi njihove izjave koje su vaspitacice zapisivale na pozadini crteza na temu "ljubav":

Ema: "Ljubav je kad sam mamina sreca. Ja volim Stefana puno." :love32:
Stefan: "Ljubav je kad sa tatom gledam utakmicu. Ja sam zaljubljen u mamu i u Emu. Ema je mnogo lepa, ali ja ipak vise volim mamu."  :love32: :lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

veki

joj ne brini sad je period stidljivosti, sad vec za razliku od vrtica, ona ima ideju sta je to u stvari
a izjave ma divne su

rafa

Teodora je uzasno, neverovatno, potpuno i neuslovno zaljubljena u istog decaka vec dve godine.  :crazy: :love32:
Ali nesrecno.  :rofl:

Prve su nam komsije i svaki dan su po ceo dan zaejdno. Druzimo se sa njihovima i vikendima smo zajedno, i tako. :love32: Gleda ga kao kuche i nicega je nije blam, stalno mu izjavljuje ljubav. A on prevrce ocima ili se kliberi. I govori da on voli Hristinu iz razreda, koja pak ne voli njega. KAd mu je mnogo dosadno ili kad se bas lepo zaigraju, onda i Teodori izjavljuje ljubav i zove je bejbe.  :crazy:

U ponedeljak se vracaju sa Kipra nazad u Grcku, roditeljima istekao ugovor i ne znam kako cemo preziveti.  :crycry:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Beatrix Kiddo

Jooj  :love32:
I Ena i Stefan, i Teodora  :love32:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.