Main Menu

Restorani dobri za decu

Started by Lani, July 03, 2009, 11:53:29 AM

Previous topic - Next topic

Lani

Treba mi neki predlog za restoran gde bih mogla i dete da vodim a da i nama i njoj bude lepo. Neki gde ima bilo kakvih sadržaja za decu. Znam znam, pisali smo o tome hiljadu puta ali nemam vremena da tražim... Niti mogu da se setim bilo kog od tih preporučivanih mesta  :-[

Help  :girl_smile:

emge

Lani, a gdje?

Možéš u Zornića kuću, imaju svašta. Samo traži sto pored dječijeg igrališta, ili kako oni to zovu "u šumi" :)

Tchi



Lani

Sori nisam napisala. Bilo gde u Beogradu  :girl_smile:

emge

Kuća Zornića ti je u barajevu. Znači pola sata od Banovog Brda, divna za jedan izlet :)
Kuća Zornića

Lani


anelore

Mi bili dva puta, oba puta uzivali, planiramo da idemo opet. Za svaku preporuku.

Lani

Verovatno ćemo tamo ako nas vreme posluži.  :dance1:

emge

Lani, samo da ti kažem...
Mi smo bili od 11h do 18h. Sto u "šumi" je bio naš :lol:
Povremeno smo išli iza kuće da se malo izležavamo po ćilimima, pa se onda vraćali za sto :)
Služili su nas i na ćilimima i za stolom. Skroz opušteno je bilo :)

AnaK

Mi mnogo volimo Košutu u Košutnjaku  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Finalina

ne znam kako se zove restoran na Omladinskom stadionu , tamo je super

mozda ovo moze da vam se dopadne FAMILY HOUSE http://www.nadlanu.com/Dynamic/ListAddress,intLangID,2,intItemID,101458,intCategoryID,35,CityID,1.html

klub S, svakako

Restoran Dačo, mozda

Madera :D


seticu se mozda jos necega, a da je bas u Bg



renatalili

Klub S, sve pohvale! Ima jedan restoran na zemunskom keju, sad ne mogu da se setim kako se zove, nije splav, bas restoran, imaju kao parkic za decu, mi tu cesto idemo, pored ima neki balon za fudbal...uf ne znam kako se zove, kada odem sledeci put videcu! Savrseno za decu! Ja i suprug se tu nauzivamo!

Glitter

mislim da se zove Kej, u rupi je? Pored tenskih terena?

emge

Jeste, zove se Kej, samo je na tom igralištu uvjek gužva.

Vila

Balašević u Rakovici izgleda ok za kafenisanje dok se igraju deca, ne znam za klopu.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina